EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By IwonaS
#1527599
Jeżeli chodzi o e-papierosy jestem naprawdę bardzo nowa - przestałam palić analogi 3 lipca. Mam dwa mody iStick 50W, i eVic. Jeden cleromozer Nautilus mini. I tu ja mam problem - pale na mocy 13W, 5,0 V. Liquid o mocy3mg. Grzałki kończą mi się bardzo szybko - około 2 tygodnie i już muszę wymienić na nowa !! Nie kręcę własnych grzałek. Zastanawiam się czy ja popełniam jakiś błąd ?? Będę bardzo wdzięczna za sugestie i przepraszam - jeżeli ja klonuje jakiś temat - który był wcześniej.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1527603
Witam.
Dwa tygodnie na jednej grzałce to dobry wynik , grzałki po prostu tyle wytrzymują .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By bofh
#1527615
Możesz jeszcze zmniejszyć moc zasilania - przy góra 10W powinny wytrzymać dłużej, ale będzie gorszy efekt. BTW mi na tak wysokiej mocy Nautillus po prostu nie smaczy ;) Tak czy owak zgadzam się, że dwa tygodnie to bardzo dobry wynik.
Awatar użytkownika
By Shake_me
#1527914
Gdyby mi grzałki w Nautku starczały na 2 tygodnie, to chyba nosiłabym koszulkę z jego podobizną...Twój wynik jest rewelacyjny, więc nie martw się, a raczej ciesz z takich osiągów!
By Qenim
#1528037
O kurde, naprawdę popieram przedmówce. Tylko sie cieszyć z takiego wyniku!!! A stara i znana reguła jest taka, że im więcej narzucasz na grzałkę tym szybciej ją wymieniasz. Uważam ze 12W będzie idealne. Sam kiedy go miałem paliłem na 15 i szybko z tego zrezygnowałem
By Beryl
#1529245
2 tygodnie tez bym tak chciał :) ja w nautiliusie grzałki musiałem nie ze chciałem tylko musiałem zmieniać co 9 dni średnio.

Może warto kupić inny parownik i zacząć kręcić grzałki ?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.