EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1523289
Już po meczu, więc może dostrzegliście, że w Romie gra Szczęsny a nie Boruc :P
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1523297
Peter007 pisze:Już po meczu, więc może dostrzegliście, że w Romie gra Szczęsny a nie Boruc :P

:lol: Kiedyś grał w Fiorentinie to prawie to samo :lol:
Awatar użytkownika
By kadzidelko
#1523342
szpurek13 pisze:Dziś United!
Mam nadzieję, że przypieczętują fazę pucharową!
:beer:

Chyba raczej wymeczy awans aniżeli przypieczętuje, większość meczów ManU to w tym sezonie niestety to meczarnie. Może zbyt przyzwyczaił mnie Manchester SAF'a. Niby jest drugie miejsce w lidze, niby stabilna sytuacja w LM, ale i tak mam straszny niedosyt co do gry. Też masz takie odczucia? GGMU

Wysyłane z mojego GT-S6102 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1523348
Niestety mam tak samo... Brakuje mi jeszcze tego Fergusonowskiego skakania przy bocznej linii...
I jeszcze czegoś...


Kiedyś w końcówkach wygrywaliśmy przegrane mecze, teraz często tak je przegrywamy. Bayern wie o co chodzi :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kadzidelko
#1523355
SAF fajnie i dokładnie opisuje Fergie Time w swojej autobiografii, jeżeli nie czytałeś szczerze polecam ;) Pozostaje nam czekać, kiedy "filozofia" Luja zacznie przynosić widoczne efekty :D

Wysyłane z mojego GT-S6102 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Peter007
#1523423
"Futbol cholera jasna" to obowiązkowa lektura dla każdego fana MU (ja nim nie jestem ale książkę wciągnąłem prawie "o roz" :) )
Awatar użytkownika
By Tomba
#1523677
Peter007 pisze:Już po meczu, więc może dostrzegliście, że w Romie gra Szczęsny a nie Boruc :P

Przyznaję się, że dałem :dupa :beer:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1523682
Peter007 pisze:"Futbol cholera jasna" to obowiązkowa lektura dla każdego fana MU (ja nim nie jestem ale książkę wciągnąłem prawie "o roz" :) )

Mnie MU zawsze będzie się kojarzyć z Fergusonem i oczywiście z Giggsem.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By kadzidelko
#1523919
Daj spokój. Kibice w 80 minucie zaczęli mecz opuszczać. Depay tragedia, na plus Martial i Lingard. Lingard mimo niewykorzystanych sytuacji haruje jak wół, 2-3 lata ogrania, troche techniki i będziemy mieli nowego Ji-Sunga. I do czego to doszło, że rasowy napastnik musi piłę rozgrywać w środku pola? Może to mało popularna opinia, ale styl gry narzucany przez LvG sam doprowadza Rooneya do "braku formy" - w reprezentacji gra na szpicy i strzela regularnie. O Smailingu nic nie mówię, bo to klasa sama w sobie. Jeszcze te momenty, kiedy majac na srodku boiska piłkę, zawodnicy stawali w miejscu nic nie robiąc... gdyby nie gwizdy, to chyba cały mecz by tak przebimbali.

Wysyłane z mojego GT-S6102 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By piehot
#1526264
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1526496
Szybka walka :) Dobrze, że jeszcze box leci

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By piehot
#1526497
Za szybka :D
Kliczko dostaje z klaunem ? :roll:
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1526510
I stało się! W końcu.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By piehot
#1526512
Nastała era klaunów, nie tylko w polityce :)
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1526523
Kliczko przez większość czasu nic nie pokazywał i widać to po "Batmanie", który po walce wyglądał jakby wszedł dopiero na ring. Nawet trener krzyczał do Kliczki żeby walczył a nie tańczył. Lata robią swoje i to kiedyś musiało się stać. Tyle lat był niepokonany i za to szacun ale jego styl walki mi nie odpowiada.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Peter007
#1526678
Kliczko miał przeczucie, że może nie pójść mu gładko i w kontrakcie zastrzegł sobie prawo do rewanżu, którego Fury nie może odmówić. Chyba wszystko wróci do nudnej normy...
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1529720
Legia Madryt :)

Wiadomość wieczoru: Denis Czeryszew jest zawieszony na dzisiejszy mecz Pucharu Króla za trzecią żółtą kartkę (a nie czerwoną) z poprzedniego sezonu (z meczu... Villarreal - Barcelona). Rosjanin gra jednak w pierwszym składzie Realu Madryt przeciwko Cadiz.

Sporostowanie, Czeryszew w meczu z Barcą nie dostał czerwonej kartki, ale trzecią żółtą, skutkującą zawieszeniem. Realowi grozi wyrzucenie z rozgrywek. Kibice Cadiz śpiewają "zajrzyj na Twittera, Benitez zajrzyj na Twittera". Internet wrze

Rzecznik prasowy oraz prezes Cádizu poinformowali, że klub złoży skargę na Real Madryt za wystawienie w składzie Dienisa Czeryszewa w dzisiejszym spotkaniu. Przypomnijmy, że Rosjanin nie mógł wybiec na boisko w Kadyksie, ponieważ był zawieszony za trzy żółte kartki otrzymane w Pucharze Króla w poprzednim sezonie w barwach Villarrealu. Zgodnie z regulaminem Federacji będzie oznaczać to wyrzucenie Królewskich z tych rozgrywek. Spotkanie oficjalnie zakończy się wynikiem 3:0 dla gospodarzy, a drugi mecz nie zostanie rozegrany. Co więcej, gdyby rewanż miał odbyć się w Kadyksie, Królewscy musieliby wyrównać straty, jakie rywale ponieśliby z powodu odwołania tego starcia.

COPE poinformowało, że Federacja uwzględniła zawieszenie Czeryszewa w sierpniowym piśmie do klubu, w którym przypominała o zaległych i trwających karach przed rozpoczynającym się sezonem.

O najnowszych doniesieniach będziemy informować na bieżąco.

Aktualizacje:
23:30: Rywale mają czas do jutra do 14:00, żeby złożyć pismo z oficjalną skargą na występ Czeryszewa. Jeśli zdążą, Real zostanie wyrzucony z rozgrywek.

23:43: Media informują, że już żaden działacz Realu nie ogląda meczu. Wszyscy zebrali się, żeby odpowiednio zarządzać całą tą sytuacją.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1531258
Komedia zaczęła się w przerwie meczu, gdy działacze Realu dostali info, że Czeryszew nie miał prawa grać i zapadła decyzja o jego zmianie, bo może nikt się nie zorientuje.
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1531260
Gdyby jeszcze zmienili go w przerwie to może by to jakoś wyglądało lepiej ale oni go zmienili bo kibice zaczęli krzyczeć "Benitez zajrzyj na twittera" i dopiero się kapnęli i zmienili go w 2 minucie drugiej połowy :D Po tym kibice zaczęli skandować "Benitez wpuść De Ghea" i "Czeryszew kochamy Cię" :D
Awatar użytkownika
By Peter007
#1531280
W kilku miejscach już czytałem, że nie wyszedł na drugą połowę.
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1531287
Wyszedł w 2 min go zmienili


Oglądałem mecz i śmiałem się do telewizora :D
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1538382
Losowanie grup Euro 2016: Polacy zagrają w grupie z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
By ZjadaczGłów
#1538383
Coś dla fanow ufc. Jutro z samaranego o 4am Conor vs Aldo na extreme można obejrzeć .
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1541268
Witam.
18:00 TVP 2 ćwierćfinał mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet , Polska - Rosja i zwycięstwo , jesteśmy w półfinale.
Pozdrawiam
By tekfo
#1541959
wiem, widziałem i jestem bardzo zadowolony, nawet dumny :) a apropo sportu to gdzie najczęściej zamawiacie sobie różnego rodzaju ubrania na trening? bo ja tak przeglądam ale na polskich aukcjach firmowe, porządne rzeczy są straszliwie drogie, mam w planie zamówić sobie z aukcji wystawianych na portalach UK http://www.ogloszenia.informacje.co.uk/exeter , znacie, polecacie?
Ostatnio zmieniony 18 gru 2015, 17:13 przez tekfo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1542168
Jutro / piątek / g.18:00 TVP2 półfinał z Holandią.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1544248
Witam
Dziewczyny właśnie zaczynają mecz o trzecie miejsce.
Transmisja TVP Sport, TVP 2.
Pozdrawiam
BadBoy
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1544251
A FC Barcelona klubowym mistrzem świata. 5 pucharów w jednym sezonie i prawie 150 bramek w sezonie trójki MSN :)
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1544252
@Arkeno, ładny meczyk był, Neymar ostro po kosteczkach kopany hehehe :)
Pozdrawiam
P.S
@ZjadaczGłów, Proszę bardzo.
By ZjadaczGłów
#1544285
Błąd :P I tak uważam, że Pazdan i Rasiak robią lepszą robotę na boisku
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1544286
Nie kojarzę gości ale zaraz sobie sprawdzę na stronie nominowanych do złotej piłki i poczytam o nich... oh wait. :P
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1544292
Arkeno pisze:A to widział?? :D

https://vine.co/v/iKJUur9bheq

Jasne hehehe, a jak myślisz dlaczego go później tak kosili, zaryzykował bym że cieli go równo z trawą :mrgreen:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1555289
Witam
Serbia-Polska
Siatkówka, ważą się losy o przepustkę na olimpiadę do Rio de Janeiro. TVP 1, TVP Sport
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1555441
I to jest moment w którym żałuję, że wraz z telewizorem z domu rodzinnego nie zabrałem anteny...
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1558817
Witam
Francja-Polska
Siatkówka, ważą się losy o przepustkę na olimpiadę do Rio de Janeiro. TVP 2, TVP Sport
Pozdrawiam
By ZjadaczGłów
#1558820
Dzieki Badboy, kolejny raz zapomnialem o czyms waznym a ty przypomniales :)
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1558825
@ZjadaczGłów *SMOKEKING* :beer: :beer: :beer:
Proszę bardzo.
Pozdrawiam
P.S
Będzie ciekawie, oj będzie :D

-- [scalono] 10 sty 2016, 13:18 --

Witam
Niemcy-Polska
Siatkówka, ważą się losy o przepustkę na olimpiadę do Rio de Janeiro. TVP 1, TVP Sport
Pozdrawiam
Zwycięstwo :beer: :beer: :beer:
Walczymy dalej w turnieju w Japonii.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.