EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Wszyciu
#1525505
Od czasu gdy zmieniłem sprzęt na coś mocniejszego (z vision spinnera i nautilusa na sigelei 30w + subtank mini) mam problemy ze zgaga i flegma. Mam stwierdzony refluks i lecze sie na niego bardzo mocnymi lekami i dieta. Zgaga niestety staje sie coraz silniejsza i do tego coraz czesciej pluja flegma. Gdzies kiedys przeczytalem ze przez e palenie zbiera sie woda w płucach? Jest to cos groznego czy raczej kazdy przez takie plucie flegma przechodzil?

Dodam rowniez ze palę liquidy Dr.Jacka o mocy 6. Glownie owocowki
Awatar użytkownika
By pol
#1525506
Jak gdzieś przeczytałeś, to po co tu pytasz?
Zapytaj tam gdzie piszą głupoty o wodzie w płucach, która zbiera się z gliceryny.
By Wszyciu
#1525511
Kurcze pytam informacyjnie, zdrowie to glowny powod dla ktorego przeszedlem z analogow na elektroniki... Nie musisz mnie atakowac
By Wszyciu
#1525514
Jak skonczylem to czytac bylem pewien ze zacytujesz ten fragment. Rozwiales wiec moje watpliwosci a propos mitu i bajki ktora wzialem na powaznie. A flegma i zgaga? To standard czy raczej cos nie tak ze mna?
By Kanclerz
#1525515
też mam reflux którego LECZE zgodnie z zaleceniami lekarza, za takie rzeczy należy brać sie jak najwcześniej, bo może być tylko gorzej z czasem, inhaluje od 6 lat, nie zauważyłem nic niepokojącego w tym temacie przez ten czas, ani na lepsze ani na gorsze, no może troche na lepsze bo po analogach jak zakwas złapał to nie dał żyć bez leków, a na epapierosie co 2-3dni biore tablete na pobudzenie trawienia i nie narzekam
Ostatnio zmieniony 28 lis 2015, 01:02 przez Kanclerz, łącznie zmieniany 3 razy.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.