EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By rafii
#1489392
kiepski374 pisze:mam taki problem bo skręciłem 2 grzałki i mi przecieka co jakiś czas nw czy to jest wina ze leży poziomo? może powinien być postawiony pionowo POMOCY !!!

Podstaw do góry nogami wtedy nie przecieknie na 100%
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1489416
Wiesz, ja tam polonista żaden, ale zdanie zaczyna się z dużej litery, druga sprawa - 4 posty = 4 problemy.
Odstaw to, zwracasz uwagę tylko.
Awatar użytkownika
By mordek
#1489417
snoopher pisze:A może za mało waty?
Popatrz jak robią w poradnikach na YT.

Lub też jest źle ułożona ;).
Awatar użytkownika
By suvv
#1489421
Przepraszam... co znaczy nw? to chyba nie jest zwrot/słowo/skrót zapożyczony ze słownika j. polskiego?

Regulamin forum:
9. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.).


Jakiego ty olejku używasz? kamforowego? arganowego? kurcze, zawsze mi się wydawało, że do e-papierosa to liquidów się używa.

Żeby nie było nie na temat... leżenie na boku nie zaszkodzi jeśli odpowiednio ułożysz bawełnę oraz dasz jej odpowiednią ilość. Inaczej praw fizyki nie oszukasz... :beer:
Awatar użytkownika
By suvv
#1489463
erbis pisze:
suvv pisze:Przepraszam... co znaczy nw?

NW to nieszczęśliwe wypadki. ;)


Ooo... *BOJE SIE* o tym zapomniałem, zwracam honor do kieszeni... choć sensu zdania nie czaję z wstawionym skrótem :zakrecony
Awatar użytkownika
By suvv
#1490138
kiepski374: czepiam się ponieważ nasz ojczysty język warto pielęgnować...poza tym różni nas parę latek i za moich czasów wysiłek związany z napisaniem części zdania zamiast użycia skrótu myślowego nie był okupiony krwią i potem, inaczej podchodzono do kwestii języka polskiego - teraz już nawet spotkałem się z testem jednokrotnego wyboru z j. polskiego - sic!
Trzeba se skracać? zlituj się...jedyne co sobie skracasz to iloraz inteligencji (i nie piszę tego złośliwie...).

Wracając do meritum... odsyłam do swojego poprzedniego posta i życzę skutecznego pozbycia się problemu z cieknącego parownika :piwo
By szymon1234
#1517789
Pokaż zdjęcie bazy z setupem.
Stawiam na zbyt mało waty/źle ułożoną.

Możesz też używać 80% VG bazę. Ja taką wolę. Wymaga dobrego transportu, ale jest przyjemnie gęsta (chmura).

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.