EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By rill1942
#1513902
Siema, jak w temacie - grzałka zupełnie nie działa (aspire). Stało się to nagle, kupiłem nową i tak samo - w ogóle nie reaguje. Pomyślałem, że może z pinem coś nie tak, ale podwyższyłem i nic to nei zmieniło. Google też nic nie pomaga. Wiecie co zrobić?
By Krasnal45
#1513920
Auto mi stanęło na drodze i ni huhu, nie chce jechać dalej. Nie wiesz co mam zrobić?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1513936
Krasnal45 weź taxi :lol: :lol: :lol:
rill1942 poczytaj :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Goldi
#1513944
Przeczekaj, jak samo stanęło to może i samo ruszy.
By rill1942
#1513946
Z autem bym być może wiedział o co chodzi, z efajką niekoniecznie, dlatego się pytam ;)
Awatar użytkownika
By lelek6
#1513961
Krasnal45 pisze:Auto mi stanęło na drodze i ni huhu, nie chce jechać dalej. Nie wiesz co mam zrobić?

Spróbuj wysiąść i wsiąść. Windowsowi pomaga... :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1513976
Mi też się dziś coś stało, laptop zupełnie nie działa (asus). Stało się to nagle - w ogóle nie reaguje. Google też nic nie pomaga. Wiesz co zrobić?



Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Amix
#1514000
rill1942 pisze:Siema, jak w temacie - grzałka zupełnie nie działa (aspire). Stało się to nagle, kupiłem nową i tak samo - w ogóle nie reaguje. Pomyślałem, że może z pinem coś nie tak, ale podwyższyłem i nic to nei zmieniło. Google też nic nie pomaga. Wiecie co zrobić?

Wkręcić w parownik.
By rill1942
#1514139
Amix pisze:
rill1942 pisze:Siema, jak w temacie - grzałka zupełnie nie działa (aspire). Stało się to nagle, kupiłem nową i tak samo - w ogóle nie reaguje. Pomyślałem, że może z pinem coś nie tak, ale podwyższyłem i nic to nei zmieniło. Google też nic nie pomaga. Wiecie co zrobić?

Wkręcić w parownik.


Żebyś wiedział że to zrobiłem ;)
By Chomayenko
#1514152
Wkręć parownik na inne zasilanie, jak odpali to wina zasilania, a jak nie to wina parownika- grzałki. Kup/zrób nową i po problemie.
By rill1942
#1514163
Kupowałem już nową grzałke, i to właśnie ona nie śmiga. Sprawdzę na nowym zasileniu i zobaczę
Awatar użytkownika
By bakushi
#1514164
rill1942 pisze:
Amix pisze:
rill1942 pisze:Siema, jak w temacie - grzałka zupełnie nie działa (aspire). Stało się to nagle, kupiłem nową i tak samo - w ogóle nie reaguje. Pomyślałem, że może z pinem coś nie tak, ale podwyższyłem i nic to nei zmieniło. Google też nic nie pomaga. Wiecie co zrobić?

Wkręcić w parownik.


Żebyś wiedział że to zrobiłem ;)
To jeszcze raz wykręć, przeczyść wszystkie styki, gwinty i wkręć. Potem delikatnie podważyć pin plus w zasilaniu, żeby go nieco podnieść. Następnie skręcić wszystko... i wapować. Jeśli zadziała.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2015, 11:47 przez bakushi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By hankrum
#1514169
Testuj/sprawdzaj przy zakupie nowych grzałek. Ostatnio na 7 grzałek testowanych w sklepie 2 były felerne. Jakość fabrycznych grzałek to loteria.

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

https://i.ibb.co/yRmxn4f/1.jpg […]

Liquid o mocy 40

Witam, czy jest możliwe stworzenie liquidu o mocy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.