EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By cinek0070
#1513505
Witam zamówiłem nie dawno Ijust2 po odebraniu paczuszki zalałem go liquidem na grzałkę ( watkę na bokach ) i do zbiornika .Odczekałem dobre 15 min ,na pierwszym baszku bober myślałem ,że wszystko jest ok i że musi się rozbujać.Jak można się spodziewać dalej bober , zalałem do środka grzałki (na tą "siateczkę") chwile było ok i spalenizna wróciła.Wygotowałem grzałkę przez jakieś 30 min było ok smak dobry i chmura też ok ale później znowu wróciło jakaś sugestia co zrobić aby przestało śmierdzieć ? Jeśli będę musiał zmienić na grzałkę to na jaką ? Ponieważ w moim miejscu zamieszkania mam tylko ESmokingWorld a wybór jest trochę ograniczony.Wiem ,że Ijust2 jest kompatybilny grzałkowo z Nautilusem ale niestety nie wiedzie grzałki do niego na stronie sklepu :/
Awatar użytkownika
By lelek6
#1513550
cinek0070 pisze:Jeśli będę musiał zmienić na grzałkę to na jaką ?

Fabrycznie jest montowana grzałka 0,3 ohma. I rzeczywiście, lubi przybobrzyć. Kup grzałkę 0,5 ohma, bobra nie uświadczysz. Ma jednak wady: startuje z opóźnieniem (około 1 sekundy od naciśnięcia przycisku), oraz, co paradoksalne szybciej rozładowuje ogniwo (mimo że 0,5 ohma powoduje mniejszy pobór prądu z ogniwa, ale moc mniejsza, więc dłużej trzymasz przycisk aby otrzymać chmurę porównywalną z tą z grzałki 0,3).

Pozdrawiam

-- [scalono] 13 lis 2015, 14:51 --

mona01 pisze:Nie jest kompatybilny z Nautilusem.
Jest z Atlantisem i Melo

W wątku na 65 stron ktoś pisał, że z tą kompatybilnością z Atlantisem to tak nie do końca. Nie pamiętam dokładnie o jaką maleńką niezgodność chodziło, ale teraz nie potrafię tego znaleźć, za dużo tego... ;)
Awatar użytkownika
By erbis
#1513557
lelek6 pisze:W wątku na 65 stron ktoś pisał, że z tą kompatybilnością z Atlantisem to tak nie do końca. Nie pamiętam dokładnie o jaką maleńką niezgodność chodziło, ale teraz nie potrafię tego znaleźć, za dużo tego... ;)

Wystarczy zjechać na dół tematu o iJust2, w okienku po lewej wpisać "atlantis", kliknąć "Przejdź" i voilà. ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
By lelek6
#1513561
erbis pisze:Wystarczy zjechać na dół tematu o iJust2, w okienku po lewej wpisać "atlantis", kliknąć "Przejdź" i voilà. ;)

No i narobił mi wstydu... :oops:

:wink: :mrgreen:

"Plusik" Ci się należy :)

Pozdrawiam
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.