EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Zefirek
#1505812
Przed chwilą nasz kochany minister powiedział i to podkreślił , ze e- papierosy są tak samo szkodliwe dla zdrowia jak normalne fajki. To się koncerny tytoniowe ucieszyły. A mi kopara opadła :(
Awatar użytkownika
By Cris257
#1505826
No. A mój ojciec to łyknął, bo przecież lekarz na rację. Wracam do analogów, które palilem 6 lat.

Wysłane z mojego LG-D855
Awatar użytkownika
By zapominajka
#1505842
Odpowiedni człowiek, na odpowiednim stanowisku :-(
Szkoda tylko, że spore grono to podchwyci i nie podejmie prób walki ze śmierdzielami...
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1505874
Wiadomo, że są, bo podatku z tego za mało ciągną. Doktory i profesory po to są w TV, żeby zbijać czujność tych, co TV oglądają ;) Dowalą podatek jaki chcą, to nikt nie będzie robił już takich materiałów o e-petach.
Awatar użytkownika
By Zefirek
#1505876
No właśnie, skoro taki autorytet twierdzi,iż papierosy analogowe i e- papierosy to to samo i prowadzą do raczydła, że onkologia się kłania e palaczom, no to polowa ludzi teraz będzie się zastanawiać, na cholerę wydawac forse na rozne nowe wynalazki jak i tak 2 metry pod ziemie???????????
Awatar użytkownika
By pok14
#1505883
Profesor nauk medycznych. Kardiolog. Zdawało by się autorytet.
Tyle lat nauki i praktyki................
I wszystko to jak psu w ............
Awatar użytkownika
By MGK
#1505888
Za niedługo sweter bawełniany będziemy kupować w tabaku razem z banderolą i akcyzą na wyroby tytoniowe pod czujnym okiem urzędasa z Brukseli :D ale są też plusy pewnie również w najbliższym czasie, dzięki Naszym politykom, znowu będziemy palić czarownice, hura !
Awatar użytkownika
By looque
#1505896
Co ciekawe, powiedział o tym nie pytany, a ,,korzystając z okazji''. Z tego co pamiętam, chyba dwukrotnie wygłosił tezę zrównującą palenie i chmurzenie - drugi raz po zdziwieniu Kraśki. Padło jeszcze jedno kłamstwo: ,,dlatego zakazaliśmy reklamy i sprzedaży e-p nieletnim".
Normalnie ciśnienie podskoczyło, a łapska opadły
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1505908
Zembala jest ministrem w rządzie PO, więc nie rozumiem czemu taka panika. To jego jedne z ostatnich słów.
Awatar użytkownika
By jupiajo
#1505912
Hehe, ten Zembala jest żałosny. Przecież jest internet, dostęp do badań. Co on myśli, że jak wygłosi tezę o płaskości ziemi, to nikt się nie dowie jak się zeszmacił?
Awatar użytkownika
By prymus140
#1505914
jsakic19 pisze:Zembala jest ministrem w rządzie PO, więc nie rozumiem czemu taka panika. To jego jedne z ostatnich słów.

Mówisz panika? Jeżeli publicznie takie słowa wypowiada autorytet medycyny to inni to podchwycą i już to poszło w świat.
By devnull
#1505919
Zamiast rozmawiać tutaj gorąco zapraszam wszystkich do korzystania z tego: http://marianzembala.pl/kontakt/ - sam wysłałem pytanie na jakie badania powołuje się jego wiedza medyczna skoro twierdzi w ten sposób.

Mamy formularz, mamy jego fb :) - tam jesteśmy widoczni, tutaj nie.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1505923
prymus140 pisze:Jeżeli publicznie takie słowa wypowiada autorytet medycyny to inni to podchwycą i już to poszło w świat.

Oddalam to pytanie :mrgreen: Szacun za to co kiedyś robił ale rząd Efki odchodzi do lamusa.
Awatar użytkownika
By mordek
#1505926
jsakic19 pisze:Oddalam to pytanie :mrgreen: Szacun za to co kiedyś robił ale rząd Efki odchodzi do lamusa.

W rządzie to on się długo nie narobił :roll:.
Awatar użytkownika
By Zefirek
#1505932
looque pisze:Co ciekawe, powiedział o tym nie pytany, a ,,korzystając z okazji''. Z tego co pamiętam, chyba dwukrotnie wygłosił tezę zrównującą palenie i chmurzenie - drugi raz po zdziwieniu Kraśki. Padło jeszcze jedno kłamstwo: ,,dlatego zakazaliśmy reklamy i sprzedaży e-p nieletnim".
Normalnie ciśnienie podskoczyło, a łapska opadły

DOKŁADNIE, DLATEGO ZAŁOŻYŁAM TEN TEMAT.
Gdyby to wtrącił, oczywiście zapytany, jakiś przeciętny, nikomu nie znany lekarz ogólny, byłby to pryszcz. Ale to powiedział AUTORYTET, przynajmniej do czasu zmieny rządu, a ludziska słuchają i Zębala raczej był- jest lubiany w przeciwieństwie do Ałukowicza
Awatar użytkownika
By zapominajka
#1505961
Z czystej ciekawości zapytałam chłopa czy minister = autorytet. I wiecie on tak dziwnie na mnie popatrzył. Istnieje więc pewna szansa, że jego słowa nie pozostawią żadnego śladu. A co będzie zobaczymy. Prędzej czy później dowalą akcyzy, bo przecież rząd się musi wyżywić. Pytanie komu najpierw i kto wpadnie, że tu też niezły plon finansowy można zebrać.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1505989
Jaki minister/profesor takie opinie :wink:
Dlatego też nienawidzę kopaczowej, bo kłamie w żywe oczy :lol:
Ostatnio zmieniony 03 lis 2015, 21:44 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
By devnull
#1505995
Hunka dzięki za wklejenie linka, również jak wspomniałem wyżej mamy formularz do jego skrzynki mail - kulturalny spam miło widziany :)
Awatar użytkownika
By MGK
#1506002
To teraz,- kto nie pisze posta na FB, ten za telewizyjną ściemą Zembali, hop, hop, hop

Tomba pisze:Dlatego też nienawidzę kopaczowej, bo kłamie w żywe oczy :lol:


Na tym polega ich praca, tylko jedni to potrafią robić umiejętnie a drudzy nie :wink:
Awatar użytkownika
By Zefirek
#1506008
Tomba pisze:Jaki minister/profesor takie opinie :wink:
Dlatego też nienawidzę kopaczowej, bo kłamie w żywe oczy :lol:

A pisiory nie kłamią???????????
przekonamy się za kilka miesięcy :)
By devnull
#1506037
I taka postawa na forum jest prawidłowa :beer: - a nie siedzenie cicho w tematach forum.

Nasze gadanie tutaj nic nie zmienia - ministerstwo zainteresowało się tym? - jak wiele osób każdego dnia tutaj przychodzi i prosi o pomoc w rzuceniu palenia ? jak wiele osób ma z tym problemy. Wpisy na jego fb może zobaczyć szersza grupa odbiorców nawet jeżeli zostaną skasowane.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1506074
No to i dorzuciłem parę groszy ministrowi.
By szymon1234
#1506136
Może jakiś fanpage dot twierdzeń p. Z.
Wiem, że może to gimbusowa droga, ale należy mu się.

Jak ktoś ma pomysł, to zachęcam.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
By grzegorz_d
#1506153
Zefirek pisze:
Tomba pisze:Jaki minister/profesor takie opinie :wink:
Dlatego też nienawidzę kopaczowej, bo kłamie w żywe oczy :lol:

A pisiory nie kłamią???????????
przekonamy się za kilka miesięcy :)

Aż tak długo nie będziemy musieli czekać *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1506160
minimaluser pisze:Zastanawia mnie, kiedy administrator strony usunie ten wpis / komentarze.


Już część odwiedziła koszalin.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By myszaty
#1506181
no to dodałem swoje pięć groszy...
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1506194
Macie swojego "profesora". Piszcie piszcie. Spływa to po nim jak woda po kaczce.
Gdy dwa miesiące temu pisałem na forum jaki to człowiek, gdyż kilka osób w mojej rodzinie ma z nim regularny kontakt ze względu na wykonywany zawód, to pokazały się głosy sprzeciwu i zdania jaki to świetny minister i "menedżer" zarazem, a i warn od administracji się trafił :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Warna kolego Pude!lek otrzymałeś za język którego używałeś we wspomnianej wypowiedzi. Masz prawo wyrazić swoją opinię na poruszane tematy, z zachowaniem jednak zasad etyki, norm społecznych i kultury.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1506234
Wiem za co dostałem warna. To prawda.
Przytaczam tylko jak burzliwa była dyskusja na temat Zębali i jego "znakomitych osiągnięć i kompetencji" jakie niektórzy mu tu przypisywali.
Jaki jest - widać. Albo dostaje w łapę od koncernów tytoniowych za oczernianie efajek, albo na odchodne postanowił złośliwie napuścić trochę świeżego szamba do naszego waperskiego jeziora, bo widział przez ostatnie miesiące jak nam zależy na obronie wapowania.
Tak - jest do tego zdolny. To właśnie taki typ.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By roxist46
#1506822
Niestety ale niektórzy lekarze są na usługach koncernów farmaceutycznych, które w pogoni za zyskiem dalej liczą na wchłonięcie rynku e-papierosów, chociaż w obecnej sytuacji jest to mało prawdopodobne.
O zachłanności i przekrętach koncernów farmaceutycznych można się więcej dowiedzieć m.in. w dokumencie "Choroby na sprzedaż"
Awatar użytkownika
By zapominajka
#1506858
O koncernach farmaceutycznych to osobny temat i to obszerny. Już mamy placeba na wszystko. Bo po co leczyć, skoro można załagodzić objawy...
Awatar użytkownika
By Tomba
#1511616
Dzisiaj, Zembala ocenił Ministerstwo Zdrowia i swoją pracę na "mocną czwórkę" w jego 5-punktowej skali.
Gratuluję samopoczucia.
To świadczy o tym człowieku.

Można zamykać topic :wink:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.