EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By salviklos
#1510171
Witam posiadam trochę aromatów z inawery kupiłem je jakieś 4 lata temu, od tamtego czasu leżały sobie w chłodnym i ciemnym miejscu. Aromaty ostatnio znalazłem powąchałem pachną normalnie kolor mają też bez zmian ale nie wiem czy ich użyć do zrobienia olejku czy nie. Nigdzie na etykiecie daty terminu przydatności nie ma. Ktoś może posiada jakieś rzetelne informacje na ten temat? Szukałem informacji w sieci ale jakość nigdzie konkretnej informacji nie znalazłem.
Awatar użytkownika
By salviklos
#1510342
Właśnie napisałem do Inawery z zapytaniem odnośnie ważności e-aromatów. Na razie poczekam na rzetelną informacje. I ich nie próbuje. Z tego co pamiętam to na ich stronie była podana data produkcji zarówno chyba bazy jak i olejków ale co do aromatów to już nie pamiętam, w każdym bądź razie na butelkach nie ma dat ważności. Ostatnio kupiłem gold dukata z inawery i porównałem go ze starym dukatem pachną i wyglądają tak samo. I tyle jak na razie w tym temacie.
Awatar użytkownika
By witekm
#1510545
salviklos pisze:Właśnie napisałem do Inawery z zapytaniem odnośnie ważności e-aromatów. Na razie poczekam na rzetelną informacje. I ich nie próbuje. Z tego co pamiętam to na ich stronie była podana data produkcji zarówno chyba bazy jak i olejków ale co do aromatów to już nie pamiętam, w każdym bądź razie na butelkach nie ma dat ważności. Ostatnio kupiłem gold dukata z inawery i porównałem go ze starym dukatem pachną i wyglądają tak samo. I tyle jak na razie w tym temacie.


Termin przydatności drukowany jest na blistrach, i jest to zazwyczaj najkrótszy termin przydatności jednego ze składników. Tego wymaga od nas prawo. Ale......, prawo to jedno a natura nie koniecznie cokolwiek z tego sobie robi. Proszę zrobić niewielką ilość e-liquidu i popróbować. Jest jeszcze jeden sposób aby sprawdzić jakość aromatów, ale robi się to przy wielkich ilościach zapasów. Bada się produkt ponownie, jeżeli analizy nie wykazują zmian to na takie aromaty można w zgodzie z prawem przedłużyć termin o kolejne 6 m-cy.
Jeszcze raz powtórzę. Termin przydatności (pojęcie terminu) nakłada na nas książka, ale aromaty nie koniecznie się książki słuchają i pozostają przydatne do użycia znacznie dłużej.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.