EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Tikos
#900941
Informacja Chic:

"...wprowadzamy do sprzedaży liquid Aromativ o nowej pojemności - 10 ml. Sugerowana cena detaliczna - 14 zł.

Aromativ w pojemności 20 ml będzie systematycznie wycofywany na rzecz pojemności 10 ml..."
Awatar użytkownika
By Tikos
#907841
U nas już są.
Awatar użytkownika
By Hellander
#931645
Zalałem dzisiaj baniaczek Havana Tobacco, rewelacja, przyjemny wyrazisty smak tytoniowy z lekką nutką kawową.
Ten liquid ma od dzisiaj u mnie miejsce pierwsze.
Mam jeszcze pytanko. Jako że to mój pierwszy Aromativ to czy któryś z ich liquidów tytoniowych przypomina Noble Tobacco od LiQueen? Pytam bo noble strasznie mi nie leżał i nie chciałbym się znowu wpakować w taki smak.
Awatar użytkownika
By metiozo
#932913
Przy okazji zakupów w Magnolia Park podszedłem do eSmoking World i od słowa do słowa sprzedawca polecił mi Wisienkę (15mg). Od razu zaznaczam, że kupowałem ją z myślą o mixie - liquid tytoniowy + wisienka.

Zalałem Protanka w 85-90% Virginią od e-Dyma i uzupełniłem Wisienką od Aromativ. REWELACJA! Przy zaciąganiu czuć wiśnie (w zasadzie mam wrażenie, że to bardziej jest napój wiśniowy - taki np. od Tymbarka), a po chwili wskakuje tytoń i delikatne drapanie w gardło. Na początku można wyczuć trochę chemii, ale po paru buchach posmak znika. Smak jest niestety (dla mnie przynajmniej) za bardzo intensywny i po dłuższym dymieniu może przymulić, co nie zmienia faktu, że przy odpowiednio dobranej proporcji będzie mi służył i na pewno kupię go ponownie.

Moja ocena: 9/10 - tego szukałem i tego będę się trzymał (odejmuję jedno oczko za intensywny, ale i mulący dymek)

Edit: udało mi się kupić 20ml w cenie 14zł.
By 9452130
#933042
Sweet Cherry 3/10
Jedna z gorszych wiśni jakie próbowałem i nie wrócę do niej na pewno.. Smak to pestka z wiśni która jest przesiąknięta sokiem z wiśni i to jedyny smak wiśni w tym liquidzie.

Vanilla kiss
5,5/10
Smaczna ale bardzo mdła jak dla mnie tańsza vanilla od king e-cigar jest dużo lepsza..

Za to buteleczki i dozowniki i pudełeczka (ogólnie styl i funkcjonalność) jak dla mnie 9/10. Bardzo mi się podobają. 2 smaki nietrafione więc póki co odpuszczę sobie tą serię liquidów od CHIC...
Awatar użytkownika
By Blast
#940018
9452130 pisze:Sweet Cherry 3/10
Jedna z gorszych wiśni jakie próbowałem i nie wrócę do niej na pewno.. Smak to pestka z wiśni która jest przesiąknięta sokiem z wiśni i to jedyny smak wiśni w tym liquidzie.

Za to buteleczki i dozowniki i pudełeczka (ogólnie styl i funkcjonalność) jak dla mnie 9/10. Bardzo mi się podobają. 2 smaki nietrafione więc póki co odpuszczę sobie tą serię liquidów od CHIC...



A ja właśnie 2 dni temu kupiłem wiśnie, jest świetna i ta promocja 20ml za 14 zł, 10/10. :)

Co do energetic to jest porównywalny z liQueen, ale tak jak i black tea strasznie mi grzałkę brudzi.
Awatar użytkownika
By Katia
#943522
Raspberry Queen 5mg/ml, 10 ml - po pierwsze, małe opakowania są rewelacyjne. Wygoda napełniania 10/10 ;) Dwa - malinka pierwsza klasa. Słodziutka, kojarzy się z syropem malinowym, ale nie mdli. Dla mnie doskonały przerywnik. Świetnie komponuje się z miętą albo odrobiną koolady.

Fresh Strawberry 5mg/ml, 10 ml - wściekle-żółty kolor mnie przeraził na początku - od razu skojarzenie z poziomką która jeszcze nigdy mi nie posmakowała... No ale, raz kozie śmierć. W smaku... Poziomka. Ale, na moje szczęście słabiutka. Dla wielu osób może być za mało aromatyczna, dla mnie jest w sam raz.
Fanką poziomki absolutnie nie jestem, ale ta jest całkiem smaczna. Skojarzeń z truskawką nie mam ;P

Wapowane na ProTank II
Awatar użytkownika
By ledn_pl
#945405
Z ciekawości nabyłem na wysepce Black Tea (16?18?mg w tej chwili już nie pamiętam) jeszcze w 20ml opakowaniu.
Od dłuższego czasu szukam alternatywy dla herbaty od LiQ ale ten smak to nadal nie to.
W smaku przyzwoita (ja tu za wiele herbaty nie czułem), chmura całkiem, całkiem ale żona narzekała na nieprzyjemny zapach jaki pojawiał się w pokoju przy dłuższym wapowaniu.
Liquid na tyle OK, że bez marudzenia zmęczyłem całą butlę.
Dymione na Fogger v2 i grzałce 2.2



Wysłane z mojego LG-D955 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Domell
#946281
Malina 15 mg - smak bardzo glikolowy, czuc maline ale bez rewleacji
Czarna herbata - ostry, dosc chemiczny smak, slabo czuc herbate. Nieporownywalnie slabszy od LQ.
Awatar użytkownika
By apache
#949691
Kupiłem już miesiąc temu, jednak otworzyłem dopiero na sylwestra. Smak: Black Tea.

Muszę powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie paliłem. Smak po prostu 10/10, to samo chmura 10/10. Smak mocny, zero chemii.
Awatar użytkownika
By Valfierno
#951285
Zakupiłem ostatnio Aromativ Black tea 10ml 15mg/ml, i jestem zachwycony dawniej e-paliłem czarną herbatę tylko od Liqueen'a ale teraz będę korzystał z nich obu bo dla mnie obie są wyborne :D
Pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
By kamilos071
#952691
Caffe macchiato.Pierwsze buchy super.Smaczna gorzkawa kawka z posmakiem mleka gdzies we tle.Niestety z kazdym kolejnym zaciagnieciem zaczela przebijac sie coraz wieksza slodycz.W koncu z liquidu kawowego zrobil sie liquid slodko mleczny z posmakiem kawy.Chmurka w porzadku aromat przyjemny.Wielbicielom slodkich smakow napewno podejdzie. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Valfierno
#952719
Jeśli chodzi o macchiato to właśnie na początku spoko jednak szybko się człowiek przyzwyczaja i na przykład ja zamiast smaku macchiato czułem bobra którego nie było.
Pozdrawiam ;-)
By ayla2
#955202
Fresh Strawberry 15mg- dostałam przez pomyłkę (miała być zachwalana malina) i moim zdaniem całkiem całkiem, ale nie na stałe, czuć posmak truskawki, chmurka ok. jednak jak dla mnie tylko od czasu do czasu, daje 6/10
Raspberry Queen 15mg - no właśnie ... taka zachwalana, jak dla mnie porażka. Malinę czuję ale bardziej w chmurce jak w ustach, może inaczej w ustach czuć też intensywnie ale jak bym wapowała jakieś perfumy, nie mogę zmęczyć a kupiłam niestety 20ml :( dla mnie 3/10
Black Tea 15mg - jeden z lepszych smaków, może nie jest to tak wyczuwalna herbatka jak z Liqueen ale dla mnie jeden z ulubionych, chmura super i jest moc :) dla mnie do codziennego wapowania, czasem traktuję ją jak bazę i dodaję inne smaki (super komponuje się z wanilią albo cytrynką) 9/10
Awatar użytkownika
By Valfierno
#955240
kamilos071 pisze:Wyobraz sobie że teraz po paru godzinach wapowania też czuję ten bobrzasty posmak;]


To jest właśnie chyba jedyny minus tej kawy, bo sama w sobie jak dla mnie jest bardzo smaczna.
Awatar użytkownika
By eSt
#965183
Pierwszy kupiony liquid z tej firmy to Rapberry Queen 15 mg.
Nie potrafię opisać jak bardzo ten olejek mi zasmakował. Dla mnie bajka! :) Pyszna, słodka malinka, wyrazista i pełna :) Cumulus tez super :D Na początku smak trochę syropowy, ale jak się rozkręci to jest po prostu idealny :)
Najlepszy liquid jak paliłem i na pewno do niego wrócę nie raz :)
Ocena to 10/10 :)
Awatar użytkownika
By apache
#966443
Caffe Macchiato - bardzo dobry smak kawy, jednak przy kilku następnych pociągnięciach poczułem trochę chemii - 8/10

Black Currant - świetny smak, jakbym jadł porzeczki, chmura duża i gęsta - 10/10.
Awatar użytkownika
By eholik
#970315
Wojtaszek26 pisze:Akurat dziś na stoisku zostałem poinformowany o tym produkcie więc wziąłem dwa smaki na próbę.

Pojemność: 20ml
Cena: 29zł
PG/VG: 68%/15%

Testuję obecnie:
Havana Tobacco (tytoniowy) moc 15
Raspberry Qeen (malinowy) moc 15

Jeśli chodzi o Havanę to ciężko mi powiedzieć czy jestem z niego zadowolony. Chmura owszem w porządku, jak w Liqueen no ale w powietrzu wali trochę skarpetą. Mocno aromatyzowany.

Raspbrerry to już zupełnie inna bajka. Fantastyczny smak maliny. Świetnie aromatyzowany. Dla mnie 10/10. Nie nudzi się po godzinie wapowania.


Havana nie jest za dobra. Pure Tobacco, a i owszem.
Awatar użytkownika
By przemase30
#970688
Wypaliłem Black tea i jak dla mnie w porównaniu z Lq to słabo trochę to wypada
Z tytoniu paliłem Havana i tutaj dramat, syf na grzałce po 2 zbiornikach *BOR*
Awatar użytkownika
By Kaliner
#973005
Zakupiony wczoraj Max Menthol 15mg/ml. Bardzo dobra mięta, mocna w smaku, taka jak lubię. Wydaje mi się nieco słodka i przez to jeszcze lepsza. Kop przyzwoity (wapuje 18 na ogół), chmurka bardzo konkretna. Polecam.
Ocena : 8+/10
By Kubussh
#981899
Próbował ktoś wanilie ? Szukam jakiegoś słodkiego smaku i tak sie zastanawiam czy jest sens to brać. Mam uraz do wanilii po liqueenie. I zastanawiam sie czy ta bedzie lepsza ?
Awatar użytkownika
By Katia
#984930
Kubussh pisze:Próbował ktoś wanilie ? Szukam jakiegoś słodkiego smaku i tak sie zastanawiam czy jest sens to brać. Mam uraz do wanilii po liqueenie. I zastanawiam sie czy ta bedzie lepsza ?


Nie uznaję wanilii, więc nie próbowałam, ale po innych smakach wnioskuję, że aromativa będzie bardzo podobna.

Cool Mint 5mg/ml 10 ml - dobre to! Mocna miętka, normalnie pasta do zębów, wychładza paszczę. Nie jest to jeszcze taka Syberia jaką lubię najbardziej, ale jest zacnie ;)
By Kubussh
#985029
Wczoraj zakupilem ta wanilie... Z buteleczki pachnie jak danio :-) a w smaku niemal identyczna jak liqueen. Musze znalesc na to kupca bo szkoda bylo jednak pieniedzy... :/

Wysłane z mojego GT-P7310 przy użyciu Tapatalk 4
By epaiadmk
#985942
Texas Tobacco - podobny do 5 lub lekko do 555 z BlueMista. Słaby smak, słaba chmura. Liczyłem, że będzie tytoniowy, a jest - znowu te nieszczęsne orzeszki ziemne.

Caffe Macchiato - na jeden krótki raz może być, max. to do 1ml jakie można wypalić. Słaby smak, słaba chmura. Wg mojej żony ble ble ble, jakby miała wypalić więcej to by zwymiotowała.

Nie wstawiam ocen numerycznie bo to bzdura.

Ogólnie słabo, a nawet bardzo słabo. Więcej nic z tej stajni nie kupię i nawet darmo nie wezmę.
Awatar użytkownika
By apache
#985951
Havana Tabacco - duża ilość dymu, smak bardzo dobry, przy dłuższym wapowaniu na języku czuję gorzki smak - 9/10
By epaiadmk
#985992
apache pisze:Havana Tabacco - duża ilość dymu, smak bardzo dobry, przy dłuższym wapowaniu na języku czuję gorzki smak - 9/10

Właśnie myślałem, że ten mój Texas to Havana - coś kubańskiego - a tu zonk, pomyliłem flagi na opakowaniu.
Mniejsza o to Aromativ off. Kosz. Bo nie sądzę, że w innym smaku, mocy dymu i smaku więcej będzie. Baza jest zapewne jedna dla wszystkiego.
Awatar użytkownika
By amos
#997219
Dziś kupiłem Aromativ Max Mint 25 mg/ml. Posmak miętowy całkiem fajny, łagodny, nie szczypie, ale chmurka już nie powala, dość słaba. Myślałem że będzie za mocny, ale daje radę. Kupiłem buteleczkę 20 ml w promocji za 19 zł na stoisku w galerii handlowej, mam nadzieję że na 4-5 dni mi wystarczy.
Awatar użytkownika
By kamilos071
#998161
Aromativ jest chyba jedynym lquidem który po paru wypalonych mililitrach tak masakrycznie brudzi grzalke.

Wysłane z mojego Trooper_X40 przy użyciu Tapatalka
By nivu
#1052015
Black currant 15 mg i 5 mg 8/10 Nazwa zobowiązuje i nie kłamie. Liqiudy Aromativ są bardzo aromatyczne, smaki zbliżone do naturalnych. 15 mg trochę drapie w gardło.
By Sakiim
#1052221
Ostatnio kupiłem na próbę Aromativ Energetic 15mg. Na początku miłe zaskoczenie, smak delikatny, ale odczuwalny. Chmurka znacznie rzadsza niż w dotychczas palonych przeze mnie P1. Po dwóch dniach mam dość. Liquid robi się strasznie mulący. Samego na dłuższą metę nie da się palić, natomiast jako "dosmaczacz" jak najbardziej. Dodatkowo liquid strasznie szybko "ucieka" stąd ocena 4+/10.
Awatar użytkownika
By amalena
#1059665
Ja polecam truskawke :) jest cudowna i bardzo aromatyczna. Zachęcona owocowymi smakiem zakupiłam porzeczke i nie jest smaczna. Jest dziwna. Nie polecam.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Awatar użytkownika
By kamilosbos
#1222402
Aromativ Max Menthol 15mg-jak za tą cenę wart polecenia. Czuć lekką trochę słodkawą miętę. Nawet wydajny. Jak sam się znudzi to dobry do mieszania z innymi. 8/10
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1286948
majkkel pisze:AROMATIV Texas Tobacco - super. Polecam tym, którzy wolą liquidy "tytoniowe", a nie owocowe lub "napoje energetyczne" itp. :D Jestem fanem Flavour Art Maxx-Blend, ale Texas Tobacco jest dla mnie na drugim miejscu.


Texas Tobacco / XLow 5 mg / 10 ml / 14 zł

Rzadki, jak dla mnie lekko orzeszkowy (jak większość tytoniówek w mojej opinii), lepszy od liquidów Smooke czy Blaker. Za parę złotych więcej może być, wart uwagi.
Słaba chmura.
Poręczna buteleczka (niecałkowicie oklejona etykieta, zatem widać ilość pozostałego liquidu, czego brak mi przeszkadza) i dozownik.

Daję 7/10 8)
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1297046
Havana Tobacco / XLow 5 mg / 10 ml / 14 zł

Rzadki, a clearomizer wciąga go jak ZUS podatki.

Nie jest tytoniowy, ma posmak lukrecji.

Dobra chmura, ale może być też to efekt nowej grzałki 8)
Awatar użytkownika
By Shake_me
#1353821
Wypróbowałam Aromativ Raspberry Queen o mocy 15 mg - baaardzo smaczny, słodki i owocowy. Na początku lekko drapał, ale przeszło po kilku zaciągnięciach. Smak nie zmienił się po kilku dniach, nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie szybko osadzał się na grzałce. Chmura całkiem pokaźna. Zapłaciłam coś ok. 15 zł za 10 ml, więc całkiem przyzwoicie.
By ajqju
#1508910
Aromativ - świeża truskawka 10/10
Jak dla mnie nareszcie jakiś liquid który idzie fajnie wapować bez duszenia. Nie drapie i nie gryzie, smak rewelacja w porównaniu do liqueen'a, milda, P1, king e-cigar, evapera i paru innych. Smak nie nachalny ani przesłodzony. Mimo iż nie jestem zwolennikiem truskawek to ten zakupiłem z przypadku i nareszcie trafiłem. Oby inne smaki też mi tak podeszły
Jak ktoś wie gdzie można je obecnie okazyjnie kupić to poproszę o informację :)
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1509075
Dostałem w prezencie liquid Aromativ Black Currant. Od prawie pół roku mieszam samogony i nic kupnego nie wapuję. Ten liquid to jakiś totalny shit. 0 smaku czarnej porzeczki tylko jakiegoś ludwika wymieszanego z domestosem i zupką chińska. Nigdy, ale to przenigdy nie paliłem takiego gó... Kiedyś popalałem P1 i to było dużo lepsze, ale i tak moje samogony biją te liquidy na głowę. Moja ocena to totalne 0, chmury też prawie nie ma, minimalne ilości na jakieś 3
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.