EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Mejbi
#1497732
Witam. Zacząłem robić swoje liquidy . Zacząłem od mileśna. Baza i aromat. Natomiast wydaje mi się że z czasem nikotyna ucieka. Wy z jakich baz i aromatów korzystanie?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Markovsky
#1497738
Nikotyna Ci nie wyparuje, tylko co najwyżej przejdzie w kwas nikotynowy w wyniku reakcji utleniania, dlatego lq należy przechowywać w szczelnych pojemnikach, najlepiej bez dostepu światła.
Używam jak najmocniejszych baz 50/50, obecnie mam niestety inawere 24mg z 5% h2o, choć przy moim lq 3,6mg 65-70Vg za bardzo ona nie przeszkadza. Aromatów nie używam(od święta jakiś tytoń lub inna cola TPA/Flavor West), dobre dla dzieci...
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1499165
Ja korzystam z baz inawery i optimum z edyma. Aromaty to głównie inawery brzoskwinia,winogron. Z Capelli collmint i morele. Z tpa tez juz dużo aromatów mi poszło głównie jabłko, ananas,grapefruit. Z baz to polecam ci bazę optimum z edyma jest bez dodatku wody, jest gęsta bo ma 60vg, ale mi się najlepiej na niej miesza
Awatar użytkownika
By Peter72
#1499561
baza: Hangsen 36mg 50/50 + AtmosLab 0mg 50/50 lub VPG Inawera 0mg 50/50
aromaty: Extreme Flavors
By Vianne
#1499771
Baza z e-plyny.pl 50/50 lub baza Hangsen 50/50 i do tego gliceryna oraz glikol z easychem. Wolę tę z e-plyny, bo jest bez dodatku wody, ale Hangsen też ujdzie, bo mocno ją rozcieńczam i finalnie wody jest niewielki procent.
Awatar użytkownika
By daniel333444
#1499862
Ja zakupiłem bazę VPG z inawery i aromaty inawera i TPA liquidy smakują mi lepiej niż kupowane z firmy sensation, oprócz tego że lepiej mi smakują to i wiele taniej wychodzi.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.