EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Bartooosz
#1492487
Witam, kupiłem e-papierosa, bateria była używana tydzień. Dzisiaj kiedy pierwszy raz puszczałem dymek, zauważyłem jakąś maź czy tam gluty w clearomizerze. Moze to byc zaschnięty liquid czy cos?
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1492494
Witam.
Umyj cały parownik w ciepłej wodzie , wysusz , zmień grzałkę. O czystość sprzętu e-p trzeba dbać.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By hilton1
#1492503
Wykręć grzałkę z clearomizera ,tak aby baniak był zupełnie pusty i wypłucz to wszystko w gorącej wodzie , nie wiem jaki masz clearomizer z jaką grzałką , bo było by też wskazane przepalić grzałkę , jeśli jest to coś w tym stylu , to przepalanie wykonuje się tak https://www.youtube.com/watch?v=4aQ4jf5VyNA
Awatar użytkownika
By malina
#1492528
To najzwyczajniej w świecie brudny liquid. Jak używasz ciemniejszych liquidów to szybko odkłada się nagar na grzałce a ty pewnie ograniczałeś się tylko do dolewek. Z czasem resztki liquidu brudzą się od grzałki i tak właśnie gutowieją bo składniki zawarte w liquidzie nie odparowują w tej samej temp. Najlepiej widać to na sznurkach.
Awatar użytkownika
By bofh
#1492531
Fajna dyskusja :D @Bartooosz nawet nie raczył napisać co takiego zakupił i leci pełna gdybologia stosowana :mrgreen: W profilu autora pusto, bo i po co, nie wiadomo co to za sprzęt, ale pomóżcie! :) No, ale pewne szanse z trafieniem zawsze są... :monkey:
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1492889
tak czy siak, jak nie wiadomo jakie clearo i jakie soczki tam są smażone to nie ma co doradzać
:)
Ostatnio zmieniony 16 paź 2015, 13:50 przez Fisherking, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Sivy604
#1493009
Bartooosz pisze:zauważyłem jakąś maź czy tam gluty w clearomizerze


Pamiętam, że tak glutowato to sznukti w CE5 wyglądały po nasiąknięciu liquidem.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.