EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Memil
#1491835
Witam
Panie i panowie czy e-papieros to dobre rozwiązanie dla osoby która nałogowo paliła papierosy przez długie lata?
Czy w organizmie nie zachodzą jakieś zmiany?
Awatar użytkownika
By bakushi
#1491843
Memil pisze: Czy w organizmie nie zachodzą jakieś zmiany?

Zachodzą. Oczyszczają się płuca, mijają bóle głowy, schodzą sińce pod oczami, poprawia się skóra i stan jamy ustnej... Efektywnie w czasie poprawia się też kondycja :D

...z autopsji :wink:
Awatar użytkownika
By erbis
#1491845
Ja paliłem zwykłe fajki prawie 30 lat. Po przestawieniu się na "e" zmiany zaszły duże - na plus oczywiście. :D
Ale te "stare lata" to wypraszam sobie. :twisted:
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 22:47 przez erbis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1491846
Ja paliłam analogi przeszło 25 lat.
Po rzuceniu ich mam min lepszy węch,
zdecydowanie wyraźniej czuję smaki i nie pachnę jak chodząca reklama popielniczek.
Poranny kaszel znikł, oddycha mi się zdecydowanie lżej.
Wypięknieć nie wypiękniałam, ale na to jeszcze mam czas, wapuję przecież dopiero od 207 dni. :D


Uzupełnisz profil w ramach przywitania? :wink:
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 22:43 przez DorotaM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By miron52
#1491847
No i Się Chce, ale to nie każdemu pasuje.

-- [scalono] 2015-10-14 22:45:10 --

Jaja sobie robisz. Długie lata ? Cztery ? Bo ja czterdzieści.
Awatar użytkownika
By bakushi
#1491855
miron52 pisze: Jaja sobie robisz. Długie lata ? Cztery ? Bo ja czterdzieści.

Ja tylko 37 :roll:
Awatar użytkownika
By manifest777
#1491871
Mogę poświadczyć.

30 lat intensywnego palenia, ostatnie kilka lat - do przegięcia(2 paczki dziennie). Przechodząc na e-papierosa trochę się bałem, że to nie może być ani łatwe, ani przyjemne. Wziąłem nawet urlop na konto aklimatyzacji z ep. Niepotrzebnie. Spieczenie ust i podatność na rany jamy ustnej, aż takiej zapobiegliwości nie wymagały, a to jedyne na prawdę zauważalne zmiany jakie u siebie zaobserwowałem. Po kilku miesiąc nie ma po nich śladu.

Niemniej pomysł z urlopem, czy luźniejszym czasem polecam wszystkim intensywnie uzależnionym. Można się na spokojnie przestawić, poobserwować własny organizm i zastąpić stare nawyki - nowymi tymi od ep.
Awatar użytkownika
By bakushi
#1491877
manifest777 pisze: Niemniej pomysł z urlopem, czy luźniejszym czasem polecam wszystkim intensywnie uzależnionym. Można się na spokojnie przestawić, poobserwować własny organizm i zastąpić stare nawyki - nowymi tymi od ep.
U mnie to poszło na potężnym stresie - wszystko w życiu akurat wywracało mi się do góry nogami, nic ze spokoju... Brat nawet psioczył, że sobie dowalam jeszcze odwykiem. Jakoś poszło zupełnie bezboleśnie. Śmiałem się, że zmieniło się tak dużo że ta zmiana to drobiazg był, tak przy okazji :lol:
Awatar użytkownika
By miron52
#1491881
@Memil, napewno w okolicy są waperzy i spoty organizują. Zaciągnij tego długoletniego jaracza, może złapie bakcyla.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1491883
Chłopiec zrobił (kolejną) wrzutę i poszedł spać bo jutro do szkoły, a wy się produkujecie.... ;-)
Awatar użytkownika
By manifest777
#1491902
To forum i czyta to więcej osób niż tylko autor. Produkowanie się nie jest więc tylko dla niego.


PS
Nie męczy Was to wietrzenie spisków, nielatów, głupków czy też prowokatorów?
Awatar użytkownika
By manifest777
#1491948
pawel_aa pisze:Mnie męczy czytanie po raz pierdyliard-enty tego samego.
jakie-zmiany-zdrowotne-zaobserwowaliscie-t17224.html
Ponad tysiąc postów w temacie to za mało i trzeba walić kolejne?


Od tego linku trzeba było zacząć.

[offtop]
Jeśli człowiek zabiera się za lekturę i nie znuży po 2-3 stronach, to i tak po kilku postach pojawiają się kolejne nie cierpiące zwłoki pytania i można tak w kółko. Nawet jeśli temat już był poruszany to łatwiej coś znaleźć w temacie który ma kilkanaście postów niż w molochu na 1000. Szukajka nie wskazuje jednego jedynie słusznego tematu, a listę tematów. Osobiście te molochy pomijam szukam w tych szczuplejszych.
[/offtop]
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1491949
Ty szukasz, autorowi tematu nie chciało się nawet przeczytać dwóch postów poprzedzających jego wpis w innym temacie.
Dlatego nie zaczęło się od tego właśnie linku.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.