EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By szuwi
#1487851
Witam,

Po kilku latach używania Trendy V-GO dzisiaj nabyłem zestaw Nautilus+Presa. Poczytałem trochę Forum i niektórzy z Was uważają, że niektóre liquidy mogą sprawiać problemy sprzętowe (szybkie zniszczenie grzałki, przecieki, itp.)

Dlatego prosiłbym o informacje, czy w nowozakupionym sprzęcie mogę spokojnie wapować liquidy Trendy (zostało mi kilka butelek i wolałbym ich niepotrzebnie nie wywalać), czy raczej trzymać się marki (BM) kupionej razem z nowym sprzętem?

Jestem krótko na Forum i nie znalazłem podobnego tematu, a jeżeli takowy jest i mi umknął, to posypuję głowę popiołem...

Z góry dziękuję za Waszą pomoc i pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Julia
#1487854
Możesz używać jakich, chcesz pod warunkiem, że to będzie ok 50%max vg (w nautilusie).
Czyli sklepowe wszystko.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1487855
Tym razem Szuwi Ci nie pomogę, bo od kilku lat jadę wyłącznie na własnych mieszankach :)
By szuwi
#1487872
@Julia - bardzo dziękuję :-)

@Riccardo - Ty wraz z Mironem52 już mi bardzo pomogłeś - dzięki Wam mam bardzo fajny sprzęt po latach Trendy'owania :-)

Czyli spokojnie "dowapuję" liquidy z przeszłości. A może później spróbuje sam coś namieszać... Instrukcję robienia liquidów zamieszczoną na Forum przeczytałem.

Pozdrawiam Was serdecznie!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.