EPF
Awatar użytkownika
By LuziQ
#1465851
Nie znalazłem, więc puszczam tutaj.

Na stronie YiHi poświęconej SX Mini, pojawiło się coś nowego:








Wywnioskować można:

- Nowy chip Yihi SX350J-V2
- Możliwość pracy na TC z drutem: niklowym, tytanowym, nierdzewnym (SS), żelaznym, srebrnym i złotym (pierwsze 3 znamy, ale reszta... wtf?)
- "Innowacyjna" technologia SXi-Q - cokolwiek by to nie znaczyło... może ma to związek z jakąś apką na PC?
- Moc podejrzewam będzie znowu na początek 60W jak w M Class, a potem łaskawie podbiją do 75W.


Jedyne € 199,99.

Definitely NOT buying this one...
Po tym co odwalili z powłoką lakierniczą w M Class wątpię aby czegokolwiek się nauczyli. I mnie osobiście się nie widzą te zaokrąglenia na spodzie i ohydne, ogromne wręcz logo SXmini na ramie. Ale to kwestia gustów.
By Vaporek
#1466431
Logo mozna ladnie zaszpachlowac, a calosc pomalowac dobrym lakierem :) :)
Awatar użytkownika
By Waldip
#1482766
VapingBeast pisze:Za niedługo będziemy struny od gitary jako grzałki montować.

A co tam będziemy czekać - taka struna Ernie Ball 0,9 to przepiękny clapton ze stalowego drutu z owijką ze stali - w dodatku od razu niklowaną... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By cimon
#1485669
Na filmiku SXi-Q jest podpisany jako (desktop software). +1

Jeśli będzie choć w połowie rozbudowany co EScribe to kapitalna sprawa (nie mogę przestać dłubać u siebie w sofcie).
Co do ceny to.. ekhmm. VT200 na GB znów stoi po $120 (tak jak w kilku innych sklepach).

poOzdrawiam
Awatar użytkownika
By LuziQ
#1529062
Łomatko. Trochę wygórowana cena jak na modulację. Cóż poradzić, MSRP robi swoje.

Wybaczcie ale po doświadczeniach z M-ką, dalej twierdzę, że lepszym wyborem będzie cokolwiek na DNA200, w szczególności, że nawet Wismec z kompletem 18650 wyjdzie taniej.
Awatar użytkownika
By bofh
#1529080
Właśnie chciałem napisać, że cena to czysty koniunkturalizm. Yihi widać dąży do wytworzenia "elitarności" wśród nabywców :monkey: Jako zjadacz mortadeli odpadam ;)

Już w ogóle nie jest - Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie.
Awatar użytkownika
By LuziQ
#1529244
Łącze się z Tobą w bólu. Kupiłeś jak dla mnie M Class w nowej obudowie z odświeżonym softem, czyli kotlet. Oczywiście Twoja opinia może być inna. Jak przyjdzie to daj znać czym się różni od M-ki, oprócz wyglądu oczywiście.
By me9363
#1532928
Więc kilka fotek ode mnie :)
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Waga ML z aku awt 40a 3000mah: 265g
Waga M z aku awt 40a 3000mah: 262g
By zwii
#1536175
Czy ktoś ze szczęśliwych posiadaczy ML'a może cokolwiek powiedzieć na temat SX-IQ ? Testowane już ?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1545037
No dobrze, a jakie są potencjalnie zalety ML w porównaniu do zaktualizowanego M?
By darek11
#1546307
Riccardo pisze:No dobrze, a jakie są potencjalnie zalety ML w porównaniu do zaktualizowanego M?

Jest ładniejszy *LOL* A tak na serio- po trzech tygodniach posiadania i używania, różnic znaczących poza wspomnianym wyglądem nie widzę. Są natomiast cechy wspólne: Po obydwu stronach, na czarnym lakierze pod światło widać coś co nazwałbym, początkową korozją lakieru. ( Box kupiony bezp. u producenta, który zapewniał mnie :lol: o poprawieniu powłoki w stosunku do wersji M). Generalnie- ponieważ chciałem go mieć to mam i jestem zadowolony. Jak lakier zacznie odpadać będę się martwił o sposób reklamacji. Mnogość funkcji boxa , tak zresztą jak M-ki zadowoli chyba każdego. Świąteczne życzenia wszystkim waperom. Pozdrawiam Darek.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1548276
Ja nie widzę sensu kupowania odświeżonej wersji. Oprócz wyglądu niczym znaczącym się nie różni. A ten kolor niebieski jest tak paskudny, że się w głowie nie mieści. Wygląda jak najtańsza chińszczyzna z targu.
By desiaxdd
#1548578
A jeżeli żadnego poprzedniego SX ani M Class ani S Class nie miałem to dużo zyskał kupujac ML względem M?
Widzę, że można obsługiwać więcej drutów chociaż nie mam pojęcia skąd wziasc złoty, srebrny.
M'ką bawiłem się od znajomego i robiła na mnie wrażenie.
Obecnie korzystam z kilku zasilań między innymi z VT200 i możliwości edycji w EScribe są naprawdę ogromne.

Ale wracając do modelu który mnie interesuje co to jest tak naprawdę to SX-IQ?
By Pablo70
#1553572
Riccardo pisze:No dobrze, a jakie są potencjalnie zalety ML w porównaniu do zaktualizowanego M?

zdecydowanie lepiej odkręca i przykręca się "korek" od wymiany baterii :)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1560363
Raz MeneL zgubił mi ustawienia. Kompletnie. Raz jak dotąd. Chyba dlatego, że wymieniałem batkę bez wyłączania moda. W M taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.
Poza tym działa, po updacie wyraźnie lepiej (wcześniej mam wrażenie, że zbyt nisko odczytywał opór SS).
Wygodny, dziad jeden :)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1567288
Pablo70 pisze:Nowy soft V2202

Dzięki. Jakie zmiany?
Awatar użytkownika
By agregat76
#1567294
Riccardo pisze:Dzięki. Jakie zmiany?

Logo Maker :zakrecony
Info z FB:
Hi my dear SXmini Lovers, newest version V2.202 with Logo Maker available to download. Please download and play. You can change the logo&menu whatever you want. total 48 allowed to edit. share the one you edit here on facebook ? :)
We suggest all of the users who have ML Class device go to upgrade this new version software. Because we also improved some bug.


Awatar użytkownika
By RahirX
#1570761
Sam długo się zastanawiałem nad zakupem ML, ale...

- nie widzę tu jakiegoś gigantycznego postępu względem M Class, choć wygląd mnie bardo urzeka, szczególnie w szacie Mystic Blue :)
- ta niedokończona recenzja pbusardo (aż dziwie się, że jeszcze nikt tu tego nie wstawił :/)

https://youtu.be/RZInQs0R0Rg
By Damian G
#1582961
Dziś ma być w e dymie wystawiony gumiak na ml class , ciekawe czy dotrzymają słowa ;)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1584076
Pablo70 pisze:Kupiłem :) , bo już go otarłem troszkę

Poka fotę. Samego kondona i założonego na MeneLa :)
By Pablo70
#1587109
Ostatnio zmieniony 12 lut 2016, 13:57 przez Pablo70, łącznie zmieniany 1 raz.
By Pablo70
#1587117
Tylko się rysuje straszliwie, bardziej od poprzednika,mowa o zasilaniu. Guma dobrze przylega i w dotyku jest fajna, jakby aksamitna :) tu zdecydowanie na plus w stosunku do wersji poprzedniej. Tam mi ta guma schodzi jak wyjmuję sprzęt ze spodni :(
Ostatnio zmieniony 12 lut 2016, 14:17 przez Pablo70, łącznie zmieniany 3 razy.
By Damian G
#1587119
Gumiak w rzeczywistości tak nie wyje tandetą jak na foto , ja kupiłem i jakos w dłoni mniej śliskie zasilanie teraz, i nie widać różnicy czy z gumiakiem czy bez, ale guma czarna i ml tez cały czarny, może dlatego.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1601791
matatiti pisze:Przyjmiecie mnie do klubu MeneLa ;) ?

Każdy MeneL jest mile widziany :mrgreen:
Awatar użytkownika
By se55ba
#1604788
Riccardo gratki panie wielkie bo kawał pięknego sprzętu w łapach trzymasz ;)


Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1604789
se55ba pisze:Riccardo gratki panie wielkie bo kawał pięknego sprzętu w łapach trzymasz ;)

Dzięki, my friend :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By bartello
#1621709
Panowie który ładniejszy pod srebrne parowniki?
Czarny czy czarny ze srebrnym. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale chętnie bym poznał Waszą subiektywną opinię?
Awatar użytkownika
By blucas
#1631755
http://www.yihisxmini.com/ML-Class-Upgrade-Firmware-page37.html pisze:1.Support all Atomizers with SX Pure Technology
2.Upgrade to Maximum 200W


Nie widzę sensu aktualizowania :)

Może ma ktoś zrobione spolszczenie do MeneLa?
Leń mnie ogarnął i coś nie mogę się za to zabrać :lol:

Teraz pytanie z innej beczki (estetyka)

Kupiłem swojego SXa z drugiej ręki i niestety nie wygląda pięknie... kilka odprysków lakieru bezbarwnego na chwycie i przetarcia w okolicach wyświetlacza. :cry:
Powłokę chwytu odtłuszczę i pociągnę lakierem bezbarwnym + polerka.
Zastanawiam się co zrobić ze srebrną częścią... Polerka + szczotkowanie?
Może macie jakieś pomysły :?:
Szkoda mi trochę tej matowej powłoki bo pasuje mi do GEMa
By darek11
#1697618
Szanowni forumowicze. Czy ktoś z was próbował rozkręcić/ rozłożyć ML-a? Pytam ponieważ chciałem lakierować obudowę, z której permanentnie schodzi powłoka. Trzy śrubki torx 6, które teoretycznie skręcają obudowę w jedną całość, przy próbie ruszenia chociażby o ułamek mm ani drgną. :x Dobrej firmy torx pękł przy pierwszej próbie. :twisted: Nie wiem- być może śruby posiadają lewy gwint? Już brak mi pomysłów, stąd moje pytanie do Was. Nie chcę rozwiercać śrub, żeby nie dewastować boxa. Pozdrawiam Darek.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1697628
Śrubki mają klej na gwintach.

Wysłane z mojego ONEPLUS 3 A3003 przy użyciu Tapatalka
By darek11
#1697643
Podejrzewałem taką dziwną metodę składania, ale w tak precyzyjnej konstrukcji jak ML założyłem, że takich bezsensownych cudów nie będzie. Jeżeli jest tak jak piszesz, to odkręcenie tych śrub, bez urwania łebków graniczy z cudem :evil: Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
By blucas
#1698451
Ja mojemu MeneLowi rozwiercałem śruby (M2,5), na ich miejsce wstawiłem nowe (M3). Trochę gorsza sprawa jest z konektorem... nie idzie go ruszyć a szkoda uszkodzić. Trzeba go było oklejać przed malowaniem.
Właśnie czekam na powrót SXa od yarofe. :D
Na razie mogę tylko zdradzić że mój baner nie jest przypadkowy :mrgreen:
By Damian G
#1737215
Mój ml chwilę postal bezczynny, bo używałem Q class, teraz włączam ml i sensor chyba padł - zero reakcji na przestawienie, wgrałem najnowszy soft i dalej nie chodzi - miał może ktoś taki problem?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1737216
Że się głupio zapytam - ale masz włączony sensor w menu?
Awatar użytkownika
By blucas
#1737241
Miałem tak kiedyś po zapakowaniu odwrotnie akusa. Wysłałem na gwarancję. Gdy dotarł na serwis był już sprawny. Innymi słowy samo przyszło i samo poszło. Nie wiem czy to przez odpoczynek od zasilania czy trząchanie w spedycji...
Grunt że objawy już nigdy nie wróciły.

Wytaplane.
By Damian G
#1737307
Koledzy ruszył, zainspirowany postem blucas - włożyłem aku odwrotnie specjalnie o potem normalnie i sensor ruszył. Dzięki Wam wszystkim za pomoc.!
Awatar użytkownika
By blucas
#1737443
Gdyby się ktoś obawiał o swojego moda to w "najlepszym sklepie" przecenili elektronikę do 99pln *BOJE SIE*
Do mnie już jedna leci (prawdopodobnie skończy się na jakimś handmade :mrgreen:)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.