EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Osa
#609116
Trendy to moim zdaniem bardzo słabe liquidy. Kupiłam wiśnię, jednak wiśni praktycznie w ogóle nie było czuć. Jedynie przy wyższej temperaturze e-papierosa smak był lekko wyczuwalny.
Awatar użytkownika
By bea0505
#627349
:bry
Z TRENDY na stałe zagościł u mnie Menthol 10/10- pyszna słodkawa Orbitka ,takiej poszukiwałam ( 8 przetestowanych z różnych firm) i od wczoraj zakochałam się w nowości- CZarna Porzeczka -rewelacja ! 10/10 !!!!!! *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bea0505
#637533
Witam ponownie ! :D
dziś dokupiłam moją ulubioną CZARNĄ PORZECZKĘ Z TRENDY i nic jej nie przebije jak na razie- najlepsza ze wszystkich ,prawdziwa czarna porzeczka , ostatnio z mojego stałego sklepu internetowego Evapera zamówiłam CZARNĄ Porzeczkę to się nie umywa do tej z TRENDY - nowość !!! mistrzostwo Świata -jak dla mnie !!!!!!!!!!!nie żadne cukierki ,kompoty tylko sok wyciśnięty z owocu !!!!!!! pycha , a na drugim miejscu jest MENTHOL z TRENDY , potem karmelowa mocha -evapera , i jeżynka z evapera :D
pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
By Ratio
#637537
Bea - to TA porzeczka? :lol: Muszę spróbować. Orientuje się ktoś gdzie w Warszawie można kupić te liquidy?
Awatar użytkownika
By bea0505
#637553
Ratio pisze:Bea - to TA porzeczka? :lol: Muszę spróbować. Orientuje się ktoś gdzie w Warszawie można kupić te liquidy?

T A K Ratio to TA PORZECZKA co tak DOBRZE ROBI hehehe :D
Awatar użytkownika
By bea0505
#637855
jasny a próbowałeś tej z TRENDY ? - to też właśnie nowość ! od tygodnia -dwóch ! . to jest smak soku wyciśniętego z owoców jaki robi moja mama :D -tak jak pachnie tak smakuje ! PYCHOTA!!!
Awatar użytkownika
By jasny
#637909
bea0505 pisze:jasny a próbowałeś tej z TRENDY ? - to też właśnie nowość ! od tygodnia -dwóch ! . to jest smak soku wyciśniętego z owoców jaki robi moja mama :D -tak jak pachnie tak smakuje ! PYCHOTA!!!


No właśnie koleżanka mi odlała 2ml do przetestowania tej z TRENDY i ta od www.euroliquid.pl bardziej mi jakoś smakowała :D
Awatar użytkownika
By lukaszww
#639992
Dzisiaj kupiłem liquid o smaku Camel. Najlepszy smak jaki do tej pory wapowałem, jak dla mnie 10/10. Próbowałem różne "tytoniówki" ta jest dla mnie najlepsza i z pewnością zostanę przy tym smaku na bardzo długo.
Awatar użytkownika
By Andrzej557
#683733
sohers pisze:Standard M to naprawdę dobry liquid 10/10

Tak zgadzam się i dodam jeszcze Camel choć po dłurzszym wapowaniu ciut słodkawy.Fajnie smakuje z odrobiną capucino tez Trendy.Podchodzą mi te smaki po przygodzie z aromativ Hawana i zdaje się Texas Tobacco.Na początku zjadliwe po dniu lub więcej sam celofan w ustach :(
By Hats0n
#694099
Arbuz 18mg - bardzo dobry, nie odrzuca po dłuższym używaniu, polecam
Wanilia - czymkolwiek to smakuje, na pewno nie wanilią. Zawiodłem się bo myślałem, że bedzie to raczej coś jak serek danio :D
By matis
#713773
Tobacco 12mg - bez zachwytu, zwykła tytoniówka ale da się przeżyć. Są lepsze liquidy niż trendy i przy tym tańsze.
By Kamciors
#727765
Truskawka - w sumie smakuje jak truskawka, ale bardziej taka truskawka "perfumowana" albo taka jaką czuć w jogurtach, bardzo słodka. Nie wiem czego to wina ale smak stawał się coraz słabszy, być może dlatego że paliłem go do końca butelki i w między czasie nie miałem nic innego.
By keirunia
#730104
Uciekajcie od liquidu Cream. Jest ekstremalnie mdły i słodki. Kilka kropel w zbiorniku 2 ml czekolady (gorzkiej) potrafi prowadzić do mdłości...
By Ultraviolet
#758463
Mam u nich dwa ulubione: Menthol i Czarna Porzeczka. Testowałam też jabłko (słabe), wiśnia (ktoś już wspominał, że smaku prawie nie czuć) oraz Cappucino (na początku ok, po dłuższym vapowaniu zajeżdża spalenizną, nie wina grzałki!!).

Menthol jest jak Orbit Spearmint - genialna słodka mięta 10/10 !!!
Porzeczka bardzo spoko ale sama na dłuższą metą męcząca więc mieszam ją z Mentholem i odpływam :))
Awatar użytkownika
By Margaretta
#758667
Dla lubiących czarną porzeczkę i jabłko z Trendy - spróbujcie tego samego smaku ze Smoke factory.To dopiero mistrzostwo świata:)
By laik007
#758827
Kupiłem dzisiaj i spróbowałem Mandarynki. Wodnista, słaby dymek, smak prawie wcale niewyczuwalny. O dziwo buteleczka bez folii na nakrętce. A zużycie niemal widoczne po jednym dymku. Jak dla mnie 3/10.

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
By laik007
#760380
Spróbowałem "limonki" o mocy 11.Zero smaku, posmak metaliczny, fe, wypaliłem 2 ml i reszta do kosza.dla mnie 1/10

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By geffer
#763258
Czarna porzeczka z Trendy robi robotę :)

Smak 9/10 ( chociaż przy dłuższym wapowaniu się nudzi )
Chmura 8/10
Kop 8/10

ogólnie godne polecenia :)
Awatar użytkownika
By zakk87
#763360
Ostatnio byłem na głodzie i zakupiłem M. Sprzedawca twierdził, że mocno tytoniowy i kopie w płuco. Smak dosyć słodki, podobny do Virginii Hangsena, coś owocowego wyczuwalne w tle. Da się to palić. Może jeszcze kiedyś skorzystam i kupię Camela z ciekawości.
By esdoen
#852537
Sprawdzony dzisiaj Menthol 6mg od Trendy (z braku lepszych firm w okolicy pracy). Całkiem przyjemny, mocny menthol... Gorszy IMHO od Blue Mista, ale lepszy od RM1. Jako zastępstwo na czarną godzinę jest OK :)
Awatar użytkownika
By dawmik
#852548
dla mnie to te lq straciły jakie kol wiek poszanowanie w 2011 roku :)
By Michal K
#963345
Dziś dokonałem zakupu tych lq, jeden to Ananas a drugie to jabłko 6mg 10ml CENA 15zł

Zalałem na początek do Vivi Nova Ananasa. mak OK słodkawy czuć ananasa, ale brakuje tutaj aromatu, mogło by być go więcej ale nie jest całkowicie pozbawiony smaku.
Chmura OK przyzwoita, kopa nie ma ale to 6mg xD
Lq jest dosyć rzadki chyba rzadszy niż P1 zobaczymy jak będzie schodził z baniaczka

Oceniam na 6/10 bez szału ale da się wypalić zbiorniczek.
By BojuPL
#966300
Ja ostatnio zakupiłem liquid Trendy czarna porzeczka 6mg/ml.
Totalna PORAŻKA.
Nie dość, że smak liquidu ma więcej do płynu do spryskiwaczy, niż do czarnej porzeczki to jeszcze strasznie gryzie w gardło. Osobiście odradzam. :?
By seb1q
#984185
Trendy Czarna Porzeczka 10ml / 18mg Bardzo polecam, super smak, słodziutki tak jak lubię, lecz czuć trochę chemii - mi osobiście nie przeszkadza. Czuć kop w gardło i chmura potężna. Nie nudzi się szybko, w niecałe 4 dni wypaliłem z dziewczyną cały pojemniczek i jest to nasz ulubiony olejek. Próbowaliśmy Hangsena Mango i Energy Cow i zdecydowanie Czarna Porzeczka od Trendy to niebo w gębie - polecam - 10/10

Trendy Pepermint 10ml / 11mg Smak słodkiej mięty, choć czuć nutkę goryczki. Szybko się nudzi i nie da się długo vapować bo jest strasznie mulący. Słaby kop w gardło, może przez 11mg, chmura dość spora. - 7/10
By cholerano
#984369
Pepermint (6mg) - smak zbliżony do L&Mów Linków Mentolowych, bez nuty tytoniu. Na tyle podobny, że po 3 dniach odrzuciło mnie do niego tak samo jak od analogów... Ladnie dymi. Na początku dostałby 7/10, na chwile obecną nawet się do niego nie zbliżam :-P
By natallaxd
#997428
Arbuz z Trendy .. hmm ujdzie, jednak nie czuć aż tak bardzo tego smaku, zapach dymu natomiast przyjemny ;)
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1002637
Nie wiem jak na innych stoiskach, (czasem lubie popatrzeć na wynalazki wysepkowe i ceny:D)
w Rzeszowie sprzedają samogony- po 10 zł za 5 ml oparte na aromatach inawery i bazie nie wiadomo( pewnie też) :palm
Awatar użytkownika
By matatiti
#1002727
W Warszawie w Wola Park swego czasu dostąpiłem takiego samogona. Dziewczyna ze stoiska wymieszała mi Davidofa. Nie wiem czy do dziś to funkcjonuje, ale pamiętam, że byłem w szoku, że można zabulić dychę za 5 kropli podrzędnego aromatu i 5ml bazy.

Tapatalk
By Brewka
#1018760
co do liquidów TRENDY nie polecam smaku COLA ochyda wogóle to coś z kolą nie podobne raczej jak landrynki w oleju samochodowym bleee
Awatar użytkownika
By kolro
#1021371
Kupiłem Czarną Porzeczkę trendy , widziałem że mimo wielu nieudanych smaków ten jeden nadrabia.
Zapach bardzo fajny , kwaskowaty naturalny.
wyczyściłem sprzęt żeby nie było innych posmaków , zalałem i...
Jest bardzo aromatyczny ale ciągnie perfumami - czuć mocno chemię , da się palić. Nie wiem szczerze czemu ludzie się tak zachwycają ;P
Po pewnym czasie zrobił się męczący i na 2ml porzeczki dodałem z 5 kropel mentholu od e-kinga i normalnie niebo w gębie.
Fajnie się zmieszały - orzeźwiający smak i w pokoju fajny zapach się unosi :D

Porzeczka sama - 7/10
Porzeczka z mentholem - 8.5/10


Dodam tylko że chyba w tym 10ml pojemniczku 10ml płynu nie ma ;/
Awatar użytkownika
By Blast
#1025070
Czarną porzeczke i jablko mialem kiedys i miło wspominam. Pomarańcza nie byla zła ale poszła w 3 dni. Teraz mam redbull, co prawda nie przypomina tego z liQueen czy Aromativ ale ujdzie.
By problemyzpamienciom
#1051609
nie jestem fanem smakowych liquidow, jedynie od czasu do czasu uraczę się kawą 18 od milda, ale z czystym sumieniem mogę polecić wanilię od trendy
By nivu
#1052039
Strawberry 6 mg 6/10 Po pierwsze sprzedawczyni się pomyliła, a ja nie sprawdziłam przy zakupach (nauczka na przyszłość, sprawdzajcie, co wam podają) – zamiast 12 mg kupiłam 6. Pewnie przez małą moc smak był mocno wyczuwalny, ale to truskawka z odświeżacza powietrza do samochodów. Płyn rzadki, szybko się kończy.
By Foltest
#1052912
Z Trendy kupiłem tylko czarną porzeczkę i zakupu bardzo żałuję. Możliwe, że trafiłem na trefną partię, ale smak mocno chemiczny, płaski i więcej miał wspólnego z owocową gumą do żucia niż owocem. Moc 11. 4/10
Awatar użytkownika
By voltman
#1060743
Ja spróbowałem Smaku Coli i Czarnej Porzeczki.... Czarna Porzeczka jak dla mnie wymiata... Cola taka sobie...

Kupiłem je z automatu na stacji BP we Wrocławiu...
Awatar użytkownika
By Miliaer
#1122906
Dzisiaj probowałam chyba z 10 smakow. Najbardziej mi podpasowała limonka. Mega orzeźwiająca *ZAKOCHANA*
By davwidek
#1217750
1. Redbull (11 mg) - Smak super, przypomina smak różowych gum Orbit. Spoko chmura 9/10
Awatar użytkownika
By Ismillah
#1261100
1. Arbuz (11 mg) - Smak bardzo nie przypadł mi do gustu. Gdzieś tam czuć smak arbuza, jednak to nie to, mało tego pozostawia bardzo nieprzyjemny posmak w ustach.
2. Wanilia (18 mg) - Tu już nieco lepiej. Smak dosyć przyjemny, leciutko słodki, ale wanilie czuć słabiej
3. Cherry/Wiśnia (11 mg) - I ten smaczek był wyborny. Na początku smakował jak żelki, ale z czasem zaczął intensywniej przypominać wiśnie.
Chwilowo pale zmieszanego Cherry z Wanilią 50/50 i powiem szczerze, że bardzo przyjemny smaczek.
Awatar użytkownika
By herbarz
#1422782
Dzisiaj na zakupach w Tesco natknąłem się na wysepkę Trendy, pamiętam ten brand z początków mojej przygody z e paleniem czyli jakieś 6 lat temu, jeszcze z czasów watek i penów. Zakupiłem, no bo 11 PLN spoko, Virginię i... jestem w szoku! Meeeega fajna tytoniówka, wspomnienie początków e-palenia, nie mogę się oderwać od Kayfunka i kurcze jutro jadę po dużą butelkę!



Wytapatalknięte
Awatar użytkownika
By Einheart
#1480040
A ja ostatnio skusilem się na menthol aice i tragedia drapie w gardło że od kaszlu płuca prawie wysiadł y co oni za bazy użyli - odradzam omijać z daleka
Awatar użytkownika
By matkar
#1480622
Ja mam źłe wspomnienia z tymi liquidami, czuje sama chemię, ale jak wiadomo ilu użytkowników tyle kubków smakowych:)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.