EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Łukasz Warszawiok
#1477401
Witam moi drodzy.Z e fajkami mam do czynienia kilka lat,lecz nigdy nie potrafiłem (nie chciałem) odstawić na dobre analogów.Po wczorajszej wizycie u lekarza wykryto mi niedokrwienie lewej komory serca i zalecono natychmiastowe rzucenie palenia.Doktor zgodził się na e - fajki skoro tak mi trudno rzucić palenie.Więc wczoraj był pierwszy dzień bez "analoga" od niepamiętnych czasów.W sumie nie mam wyjścia,aby zdrówko się polepszyło nie mogę palić tytoniu.Także zaczynam odliczanie.Wywaliłem wszystkie analogi do kosza i jadę na e - papieroskach.Pierwszy dzień spoko,dziś jest drugi.Używam prostego zestawu baterie aspire CF VV i clearomizerki też aspire.Liquidy na razie 18-tki,ale planuję powoli zchodzić na słabsze.Pozdrawiam wszystkich.Łukasz.
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1477407
Jak dla mnie najgorsze były poranki przy odstawianiu, bo jednak e-pap to nie do końca to. Jeżeli masz tak jak i ja, to kwestia maks 2 tygodni i ciśnienie na porannego ćmika zejdzie. Można też próbować zmieniać pewne poranne przyzwyczajenia.
Powodzenia! :)
By AndyOO
#1477409
My także witamy Cię Łukaszu, uzupełnij jeszcze profil i czerp do woli z wiedzy zapisanej na naszym forum.
Gratuluję odrzucenia analogów, szkoda że zmusiło Cię do tego zdrówko, niemniej lepiej późno, niż za późno :wink:
Awatar użytkownika
By Tomy
#1477441
Powodzenia Łukasz!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.