EPF
Skórzane pokrowce i piórniki na mody
By Hobbit-Leatherworks
#985675
Czołem!

Powstał pierwszy pokrowiec na box`a dla kolegi Scorpio :) wnioski z pracy mam takie że zdecydowanie cięzej (pomimo tego że dostałem pudełko do ręki) spasować to dobrze żeby każdy otworek był tam gdzie powinien niż w przypadku tubek, troche sie nakroiłem żeby mi to wyszło jak wyszło ale mam chyba podołałem ;) tak czy siak na efekt końcowy można rzucić okiem

foty hopp!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu całość powędruje do Scorpio ;)

Obrazek

zdrówka!

hobbit
Awatar użytkownika
By Julia
#985760
Super!
Są jakieś inne opcje wykończenia (czerwony to nie mój kolor)?
Awatar użytkownika
By saradonin
#985764
Świetny pomysł!

Aluminiowe boxy bez anody mają to do siebie, że błyskawicznie zbierają pokaźne kolekcje mikrorysek, otarć itp. no w każdym razie po pewnym czasie intensywnego użytkowania wyglądają nieraz jak obdartusy.

Dobra skóra za to jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale i starzeje się ładnie - ta jasna boczna ścianka z czasem zapewne jeszcze nabierze uroku.
By Scorpio
#985779
Fantastyczne! Dokładnie takie, jak sobie wymarzyłem :)

Julia pisze:Super!
Są jakieś inne opcje wykończenia (czerwony to nie mój kolor)?

Julia, bez problemu dogadasz się z Mistrzem :)
Awatar użytkownika
By krzych.s
#986826
Pikne. Aż zacząłem się zastanawiać czy nie możnaby zrobić "boxa" ze skóry "na sztywno" (bez boxa, sama skóra). Ale to pewnie byłoby w cholerę drogie i niezbyt trwałe (zgniatanie).

Tak czy siak, po raz kolejny gratulacje :D
Awatar użytkownika
By MGK
#1310685
Super, teraz tylko takie cuda bym chciał zobaczyć dla Cloupor Mini i Sigelei Mini.
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1310754
Skoro już odkopane, to również bym nie pogardził takim pokrowcem na sigeleia mini. Ciekawe czy kolega się tym jeszcze zajmuje :)
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1415197
Jak się zbiorą chętni to mogę ewentualnie swojego isticka podesłać w celu wykonania pomiarów :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By krzysiunowak
#1415222
Jestem ciekawy jakby wyglądało takie cudo na suboxie :D
Ale co jak co, piękna robota !
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1593127
Jego wyroby są już od dawna w wapujemy.pl. Jeszcze za czasów jak i działał na forum.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1593128
Ale teraz nie działa (ostatni post sprzed ponad pół roku), a w sklepie dalej handlują jego wyrobami, znaczy - mają kontakt.
By Wapujemy
#1593168
Igor jest mocno zapracowany, mam z nim stały kontakt, na pewno szybciej będzie napisać do nas. Ceny mogą być takie same.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.