EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1465408
czyli kolejny dowód na to, że angole są de...mi - do takiego wniosku samodzielnie dochodzi każdy dłużej wapujący. Niestety, znając życie, nic to nie uzmysłowi pismakom oraz urzędasom, oj niestety :-(.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1465424
smialekcz pisze:czyli kolejny dowód na to, że angole są de...mi - do takiego wniosku samodzielnie dochodzi każdy dłużej wapujący. Niestety, znając życie, nic to nie uzmysłowi pismakom oraz urzędasom, oj niestety :-(.

1. Prosiłem, bardzo grzecznie aby dział był czysty i schludny. Jeśli chcesz się wypowiedzieć to w kontekście badań, bo rzucenie epitetami to nie jest dyskusja na temat badań.
2. Każdy wapujący może sobie dochodzić, nawet do wniosków i co to da środowisku jeżeli nie bezie to poparte analizą naukową? Od razu odpowiem: Nic. Dopiero zestawienie odpowiednich danych, zebranie faktów i przeprowadzenie badań, nawet tych ankietowych, w dyskusji o chmurzeniu daje jakieś podstawy do zajęcia stanowiska.
3. Wypada wiedzieć na jaki temat się wypowiada. Badania przeprowadzone przez naukowców University College London, pomimo że są badaniami stricte ankietowymi są dla nas (chmurzących) kolejnym ważnym argumentem w dyskusji o przyszłości e-palenia. Również one znalazły swoje miejsce w raporcie PHE, raporcie dla nas bardzo ważnym.
4. Analizy kohortowe to nie jest ankietka w stylu: "Czy lubi Pan/Pani chrupki?". Są powszechnie stosowaną i uznawaną za ważne źródło informacji formą prowadzenia badań statystycznych.

Kolega smialekcz otrzymuje dziś za swój wpis pierwsze ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1465478
dziękuję za ostrzeżenie Wielebnemu Czerwonemu :-) :-) :-)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.