EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
By user
#1282305
najdziwniejsze nośniki liquidu czyli z czego robimy knoty , wiadomo jest sznurek x rodzajów , bawełna , wata, szmata , siatka itp itd .
popularna ostatnio bawełna muji i nowość Fiber Freaks i inna celuloza .
Z czego robiliśmy knoty i nasze opinie na ten temat doznania smakowe itp i td.?
kiedyś jak zabrakło mi waty , to znalazłem majtki poporodowe , rozbebeszyłem je i wyrwałem kosmyk waty bawełny czy cuś ( na opakowaniu 100% cotton ),
i sprawowało się to rewelacyjnie smak mega zero obcych posmaków transport mega dobry . Z pieluchami tetrowymi już tak super nie było smak spłaszczony i coś pojawiało się w tle .
Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat dziwnych nośników liquidu /?
Awatar użytkownika
By mokwas
#1282317
koscislaw pisze:kiedyś jak zabrakło mi waty , to znalazłem majtki poporodowe , rozbebeszyłem je i wyrwałem kosmyk waty bawełny czy cuś

człowiek zdesperowany zrobi wszystko :mrgreen:
Pamiętam na forum - jeden chciał knota zrobić ze sznurka od zapalniczki Zippo
Jeszcze jednego, że w hotelu wyciągnął z materaca włókna a drut wziął chyba ze sprężyny... :lol:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015, 21:45 przez mokwas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By erbis
#1282324
jsakic19 pisze:Nie wiem gdzie to było ale ktoś na wyjeździe służbowym jarał na kawałkach hotelowego materaca czy kołdry :lol:

Tapatalk

I na ocieplaczu z kurtki zimowej i plecionce sznura do uszczelniania drzwi kominków:
konstuuje-atomizer-t24407.html :lol:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015, 21:51 przez erbis, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By pok14
#1282325
Kiedyś dawno dawno temu:
- wata perlonowa
- gąbka akwarystyczna, sera, filtus
- szklane kapilary
W nowszych czasach:
- sznurki do uszczelniania kominka
- sznurek wędliniarski bawełniany
- onuce bawełniane
- rękaw z karbonu
- rurka szklana

I kuriozum , jakiś inteligentny inaczej wkładał knot z zapalniczki Zippo i tylko go wypłukał wodą a inny wypełnienie kurtki zony zastosował.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015, 21:50 przez pok14, łącznie zmieniany 1 raz.
By Qński
#1282327
pok14 pisze:Kiedyś dawno dawno temu:
- wata perlonowa
- gąbka akwarystyczna, sera, filtus
- szklane kapilary
W nowszych czasach:
- sznurki do uszczelniania kominka
- sznurek wędliniarski bawełniany
- onuce bawełniane
- rękaw z karbonu
- rurka szklana

I kuriozum , jakiś przygłup wkładał knot z zapalniczki Zippo i tylko go wypłukał woda a inny wypełnienie kurtki zony zastosował.

Oj poku...
Wata perlonowa, filtus, sera, frida, to nie były knoty...
Awatar użytkownika
By pok14
#1282332
Qński pisze:Oj poku...
Wata perlonowa, filtus, sera, frida, to nie były knoty...

Nie czepiaj się. W zasadzie masz rację bo były magazynem liquidu. U mnie też i takimi knotami bo doprowadzały z tych ustników liquid. Zasadzałem pod mostek jakiś chłonny materiał żeby zasilił alternatywnie grzałkę.
- o pumexie zapomnialem :lol:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015, 22:06 przez pok14, łącznie zmieniany 1 raz.
By user
#1282334
Majtki były nie śmigane , ale ostatnio oglądałem galileo czy taki tam program w telewizorni i tam w chinach zachwycali się jajkami gotowanymi na moczu chłopców do 10 lat chyba i tylko chłopców , gość przyjeżdżał do szkoły i namawiał chopaków co by lali do jego wiaderek i potem na tym gotował te jajka długo i tłuk skorupki i dalej gotował a nasi wytwórcy klonów się tym zachwycali . Tak że z tymi nie czystymi majtkami może i to jest to coś ............. złoty gral trza spróbować chyba !
Awatar użytkownika
By saradonin
#1282387
Nikt jeszcze nie wymienił: igły iniekcyjne! :D

Na zasadzie gruba igła 2,1mm, a w nią pęczek cieniutkich 0,4-0,6. Na tą 2,1mm cienka warstwa izolatora np. zaoksydowanego mesha, grzała i jazda. W teorii nie ma prawa nie działać, transport rewelacyjny - błyskawiczne nasączanie, ale bez wycieków, niestety posmaku grzanego gwoździa nie dało się pozbyć, prawdopodobnie z powodu zbytniego nagrzewania się igieł w miejscu pod grzałą.
Awatar użytkownika
By Eisenheim
#1282764
W okresie eksperymentów - sznurek od torebeczki herbacianej liptona.
Są cieniutkie - około 20 herbat poszło na jeden setup - sprawdziłem ich chłonność - rewelacja.
A smak? Okropny.
To było 2 lata temu.
Dziś - mam botoconu tyle, że dla dzieci i wnuków starczy - i to mnie zaspokaja w 100 procentach.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1282781
No ale czym jest sznurek ceramiczny sprzedawany w sklepach e-p?
Myślicie że wymyślono go specjalnie do e-papierosów? Otóż nie. Taki sznurek w 90% był i jest produkowany w celu użytkowania go do uszczelniania wszelkich instalacji grzewczych, oraz innych instalacji w których panuje wysoka temperatura. Więc jeśli ktoś wziął sznur do uszczelniania kominów, to wcale się tak bardzo nie pomylił, bo użył praktycznie tego samego, lub niewiele się różniącego od tego co jest sprzedawane w sklepach e-p.

To samo dotyczy takich produktów jak jakieś pieluchy, pieluchomajtki, podpaski itp.. Jeśli wykonane są ze 100% bawełny, to czym taka wyszarpana z nich wata różni się od botocona czy innych watek sprzedawanych w sklepach e-p? Albo niczym się nie różni, albo niewiele się różni. Oczywiście zakładając że nie jest niczym fabrycznie nasączana. No i oczywiście zakładamy, że ktoś używa produktu z półki sklepowej, a nie takiego "po użyciu" :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By michalodz88
#1282911
Dziś byłem w biedzie na zakupach :D Spojrzałem tylko czy nie ma jakiejś waty :D Waty nie było ale obok były podpaski haha :bry Zaraz przypomniał mi się ten temat, ktoś wapił z podpachy ?? :D

W moim wykonaniu najdziwniejszym nośnikiem lq była, i prawdopodobnie będzie wata ;)

Pzdr ;)
By ryszard58
#1407017
Kiedyś brakło mi bawełny, ale nie chciało mi się wychodzić z domu, ,rozejrzalem się po mieszkaniu, w łazience rzuciły mi się w oczy patyczki higieniczne do czyszczenia uszu.Od tej pory pale tylko na tym, po jakimś czasie kupiłem bawełnę ale na tym wynalazku lepiej smaczy.
Awatar użytkownika
By Rzelky
#1407161
michalodz88 pisze:Dziś byłem w biedzie na zakupach :D Spojrzałem tylko czy nie ma jakiejś waty :D Waty nie było ale obok były podpaski haha :bry Zaraz przypomniał mi się ten temat, ktoś wapił z podpachy ?? :D

W moim wykonaniu najdziwniejszym nośnikiem lq była, i prawdopodobnie będzie wata ;)

Pzdr ;)


Mi się zdarzyło że jako dawca waty robiły i podpaski i tampony, w sytuacjach na prawdę kryzysowych a nie z własnego "widzimisię" :D Nie było strasznie w sumie :oops:
By Enovires
#1423925
Mi raz w plenerze kolega spalił grzalkę, nie miałem niczego oprócz chusteczek :D smak 0/10, chmura całkiem ok, tylko chmura była bardzo sucha ^^

-- [scalono] 06 lip 2015, 05:09 --

Mi raz w plenerze kolega spalił grzalkę, nie miałem niczego oprócz chusteczek :D smak 0/10, chmura całkiem ok, tylko chmura była bardzo sucha ^^
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.