EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By CYCUSZEK
#1462517
1.Siemanko. Problem polega na tym iż mój życiowy towarzysz zaczął świrowac. (Mam założonego kangertecha subtanka mini 0,8 ohma, palony na 3,9 V).
Stick po wciśnięciu przycisku i zaciaganiu odlicza czas nagle przestaje i zaczyna od nowa. Ta przerwa powoduje też przerwę w napięciu. Przeczyscilem już piny i gwinty a problem nadal jest. Help mee!!
2. Gdyby się okazało że jest padnięty to dostałem ofertę od kumpla na kupno smoka bt50w i chciałbym się dowiedzieć czy warto go kupić.

Z góry dzięki
Awatar użytkownika
By snoopher
#1462566
Przyzwyczaj się, te iSticki mają nietypowy "fire button", który trzeba wciskać odpowiednio aby nie przerywało.
Mój też przerywa, a czasami nawet się wyłączy jak bym mu 5xklik zrobił, pewnie dostaje krótkie kliki przy próbie nieodpowiedniego trzymania.
Pogodziłem się z tym i nauczyłem, gdzie go cisnąć ;)
By Domino032
#1462567
Problemem (a raczej "urokiem" wielu egzemplarzy) jest dość wrażliwy przycisk fire - wystarczy minimalnie go popuścić lub wcisnąć pod niewłaściwym kątem, a mod przestaje podawać napięcie. Pozostaje Ci używać nieco więcej siły, przyzwyczaić się albo rozwiązać tę niedogodność. Jak? Odpowiedź masz w temacie o zasilaniu.
By CYCUSZEK
#1462573
snoopher pisze:Przyzwyczaj się, te iSticki mają nietypowy "fire button", który trzeba wciskać odpowiednio aby nie przerywało.
Mój też przerywa, a czasami nawet się wyłączy jak bym mu 5xklik zrobił, pewnie dostaje krótkie kliki przy próbie nieodpowiedniego trzymania.
Pogodziłem się z tym i nauczyłem, gdzie go cisnąć ;)


Dzięki jak nadal będzie fikać (co mnie irytuje) to wymienię go na inny model heh
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.