EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wieslaw
#1462218
Witam. Ostatnio odpadł mi gwint razem z kablami od reszty baterii. Nie mam pojęcia, jak to powinno siedzieć. Wyciągnąłem wszystko ze środka i mam wiszące 3 kable - biały od potencjometru, biały od pinu gwintu i niebieski przylutowany do obudowy gwintu. Jako, że z obudowy mało co zostało planuję zaadaptować do tej roli inną, być może też zmienię ogniwo. Szukałem schematu na internecie, ale nic nie znalazłem. Byłbym wdzięczny za pomoc.
By Wieslaw
#1462224
https://www.dropbox.com/sh/srqpvqla7r7m ... iPAIa?dl=0
Widzę tam out- i out+, więc głowicę chyba wiem, jak polutować (są od strony głowicy i akurat kable by dotąd starczyły). Nurtuje mnie jeszcze tylko, gdzie idzie ten kabel od potka.

@Edit
Biały nie jest przylutowany, akurat tak się ułożył. To ten od pota. Może nawet tam powinien być?
By TRNCzarny
#1462225
Po 1 to wygląda mi na podróbę.

Po 2 Masz oznaczone Out + i Out - na płytce to idzie do głowicy

Masz też B+ i B- to do bateryjki

pozostałe punkty (RG) idą do potencjometru
By Wieslaw
#1462230
1. Trzeba będzie wybrać się do sprzedawcy i spytać, co o tym sądzi.
2. Wsio działa, poleciał plusik.
3. Teraz muszę rozkminić, jak wymienić przycisk, zaadaptuję latareczkę na obudowę.
By Wieslaw
#1462233
ATTENTION! This is 16360 times check.Last verified in 2015-09-04 13:07:31.The device maybe copycat!

No ładnie. W stacjonarnym sklepie.
By Wieslaw
#1462236
Siemiatycze, Plac Jana Pawła II. Dokładnego adresu nie znam, ale jak skończy padać, to tam idę. Znajdę tylko paragon i spytam, co oni na to.

@Edit: dokładne namiary podam, zobaczymy, co na to powiedzą. Jak nie po dobroci, to nasmaruję opinię gdzie się da + jakaś kontrola.

-- [scalono] 04 wrz 2015, 12:37 --

"Rotel" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Świderski
pl. Jana Pawła II 15, Siemiatycze

Sprzedawca "nic z tym nie może zrobić", ma świadomość, że sprzedaje podróby. Jest na forum jakaś czarna lista?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.