EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1445998
Witam
Dokończyłem malowanie boxa więc czemu nie pokazać na forum - box i grafika homemade dlatego myślę, że dział odpowiedni. Jak zwykle zapraszam do komentowania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Peter007
#1446004
Czapki z głów
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1446017
Wyszło zajedwabiście, jaka tam elektronika siedzi?
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1446034
MarioBernatti pisze:Oprócz zdjęć ładnych malunków powiedz coś o obudowie i silniku wewnątrz :)


Zbudowany z drewna i aluminium. W środku elektronika bez "fajerwerków", jak dla mnie wystarczająca - Vamo V8 3-40W i ładowarka mini USB.

Obrazek
Awatar użytkownika
By jarek1560
#1446618
wiesz co dobre. Właśnie taki motyw HR Gigera z pierwszego zdjęcia mam na ramieniu
By marko26
#1446709
jarek1560 pisze:wiesz co dobre. Właśnie taki motyw HR Gigera z pierwszego zdjęcia mam na ramieniu

To teraz Drakkar wykopci twój motyw *SMOKEKING* :D
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1447060
tatadoor pisze:super, grafika zapewne transfer z laserówki?

Nie,nie. Malowałem własnymi ręcami a właściwie pędzelkiem 001 a potem 3 warstwy lakieru bezbarwnego.
Awatar użytkownika
By mordek
#1447062
Drakkar pisze:Nie,nie. Malowałem własnymi ręcami a właściwie pędzelkiem 001 a potem 3 warstwy lakieru bezbarwnego.

Heh, no to ładnie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
By Haze
#1447085
Drakkar pisze:Nie,nie. Malowałem własnymi ręcami a właściwie pędzelkiem 001 a potem 3 warstwy lakieru bezbarwnego.

Masz Pan talent w ręcach :beer:
Kontynuuj please :D
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1447102
Noo i gitara! Fajnie wygląda takie dizajnerskie maleńkie vamo. Świetny pomysł. Gratuluję :beer:
Ciekawe, ładne i praktyczne. Wszytko :)
Awatar użytkownika
By Grey Fox
#1447416
Bardzo ładnie wyszło :) a tak z ciekawości zapytam ile trwały malunki? :zakrecony
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1447438
Grey Fox pisze:Bardzo ładnie wyszło :) a tak z ciekawości zapytam ile trwały malunki? :zakrecony

Malowałem około 4 godzin, potem lakier, odczekałem aż wyschnie, szlifowanie i tak 3 razy więc trochę roboty było.
Awatar użytkownika
By Drakkar
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1459242
Mroczne klimaty.... czacha ok, ale twarz dziewczyny.. nie wiem.. Pięknie to zrobiłeś
Jak dla mnie zdecydowanie warte działu home-made i za przykład pięknej estetycznej pracy i włożonego wysiłku
To już bardzo poważnie zahacza o SZTUKĘ, nie tylko pomysł, ale realizacja.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.