EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By forgotten
#1456608
Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem w/w, niestety jako facet jestem wzrokowcem i mimo iż box sprawuje się tak jak należy pojawiły się zadrapania mimo że staram się o niego dbać :) w internatach na zagranicznych stronkach są dostępne naklejki na owego boxa i szukam czegoś takiego tylko ze w Polsce, daremnie :/ stąd moje pytanie do Was szanowne grono, czy ktoś coś widział takiego dostępnego w naszym kraju? Rozmyślałem nawet czy nie poszukać jakiegoś studia z aerografem żeby ew. go przemalować :) może ktoś zna kogoś w Krakowie kto by podjął się przemalowania z jakąś graficzką Suboxa mini :>
Awatar użytkownika
By Bambus
#1456661
Posiadam tą silikonową osłonkę ale w połączeniu z driperem jest daremna bo nie zauważysz jak wyleje ci się olejek i box cały w olejku wraz z pięknym silikonowym kondomem
By forgotten
#1456695
Yarofe wydaję się alternatywą ale z tego co widzę po profilu to raczej nie mieszka w Krakowie a uczciwie mówiąc nie chcę wysyłać boxa na kilka dni bo nie będę miał z czego wapowac :p
Awatar użytkownika
By pawel25
#1456719
W twoim profilu też nic nie ma o Krakowie.
Awatar użytkownika
By Neuss
#1456720
Na iSticka są naklejki. Jakby ładnie je przyciąć to pasują jak ulał. kwestia jeszcze koloru boxa.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1456721
Bambus pisze:Posiadam tą silikonową osłonkę ale w połączeniu z driperem jest daremna bo nie zauważysz jak wyleje ci się olejek i box cały w olejku wraz z pięknym silikonowym kondomem

Olejek? Kondom? Silikon? Fora ci się chyba pomyliły.
Awatar użytkownika
By Casablancig
#1456730
hahaha

A co za problem z FT zamówić naklejkę na boxa ? Przyjdzie Ci to szybciej niż PP zapuka do drzwi :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.