EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Włodii
#1443823
Cześć. Przeczytałem ostatnio wiele wiadomości dotyczących wybuchów spowodowanych przez epapierosy. A że sam korzystam z nich, nie pozostaje mi nic innego jak zapytać was, czym mozna sie zabezpieczyć, zeby zapobiec tragedii? Moze i jestem wyczulony, ale sam jestem strazakiem ochotnikiem i widzialem na oczy wiele. Ale nigdy nie widzialem pozarow z przyczyny epapierosa. Moze to i dobrze ;)

Jeśli pomyliłem dzialy to prosze o przeniesienie watku :)
Awatar użytkownika
By sobelek
#1443824
Najlepszym zabezpieczeniem jest zwykle myślenie i poczytanie o prawie ohma oraz o bateriach :)
Dla zwykłego użytkownika zagrożenie jest raczej niskie, problemy zaczynają się z subohmami i zbyt dużym przeciążeniem bateri


wytapane z czarnej cegły
Awatar użytkownika
By gregbard
#1443825
taaaa... daj linki?
Awatar użytkownika
By Goldi
#1443827
Włodii pisze:Przeczytałem ostatnio wiele wiadomości dotyczących wybuchów spowodowanych przez epapierosy.

A gdzie to przeczytałeś? Daj jakieś linki do tych rewelacji.
By Włodii
#1443832
Wystarczy użyć wujka google i wpisac "wybuch epapierosa" jest tam bardzo dużo takich zdarzeń, niestety.
Fakt, ze sa przestarzałe itp. Ale jednak sie zdarzyły :/
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 14:26 przez Włodii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Markovsky
#1443834
Trzeba znać prawo ohma i jego nie łamać, tyczy się to modów mechanicznych. Bylo pisane na forum, że jakiemus gosciowi epap eksplodował w łapie i podziurawił nogę, ile w tym prawdy nie mam pojecia.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1443840
Włodii pisze:Wystarczy użyć wujka google i wpisac "wybuch epapierosa" jest tam bardzo dużo takich zdarzeń, niestety.
Fakt, ze sa przestarzałe itp. Ale jednak sie zdarzyły :/

Fakt, onet, sfora, bezużyteczna. Przeczytaj komentarz do tych rewelacji: https://starychemik.wordpress.com/2012/ ... papierosa/
Awatar użytkownika
By gregbard
#1443842
Włodii pisze:Wystarczy użyć wujka google i wpisac "wybuch epapierosa" jest tam bardzo dużo takich zdarzeń, niestety.
Fakt, ze sa przestarzałe itp. Ale jednak sie zdarzyły :/

Wierzysz bezkrytycznie we wszystko co indeksuje wujek google? To wpisz "zabił go kredens" Wujek wyrzuci ci wynik, czy to oznacza że informacja jest rzetelna?
Awatar użytkownika
By glodeks
#1443846
A sam mówiłeś o używaniu googla

wystukane w kaloryfer
By Włodii
#1443848
Właśnie wiem jak działają media w polsce, czy tez na świecie ;) sam jestem strazakiem, a wiec spotkałem sie juz z "przerażającymi" artykulami :D kiedys jechalismy do kolizji, gdzie facet uderzyl w bariere energochlonna, nic sie praktycznie nie stalo, prócz zarysowanego boku samochpdu, a media juz przekształciły to na wielka tragedię :D


Okej okej juz szukam :)
Awatar użytkownika
By Mutango
#1443949
Włodii pisze:Moze i jestem wyczulony, ale sam jestem strazakiem ochotnikiem i widzialem na oczy wiele. Ale nigdy nie widzialem pozarow z przyczyny epapierosa.

Pożar od epapierosa, nie jest stricte od epapierosa, tylko od ogniwa li-ion. Więc pożar taki niczym się nie będzie różnić od pożaru spowodowanego przez wybuchający laptop, lub wybuchający telefon komórkowy. Jeśli spytasz wujka google, to również znajdziesz wybuchające laptopy, komórki, nawigacje satelitarne itd, itp..
phone explodes
laptop explodes
gps explodes
dreamliner battery explodes
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.