EPF
Nasze własne produkcje
By jaro19591
#1390256
W sobotę lecę na urlopik, a ponieważ ostatnio pogoda nie rozpieszczała, siedząc w domu wystrugałem sobie malucha. Dla mnie, optymalny jest jednak boxik na 18500, dwa ogniwa na dzień, ale pudełeczko się mieści wygodnie w garści


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1390489
Jak dla mnie, to jest jakaś masakra totalna ;( Żal mi d.. ściska, że takiego czegoś nie umiem zrobić. Cudooooo *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By azbee
#1390853
Zepsulo pisze:Jak dla mnie, to jest jakaś masakra totalna ;( Żal mi d.. ściska, że takiego czegoś nie umiem zrobić. Cudooooo *BOJE SIE*

Prawda. To jest mistrzostwo. Również zazdroszczę umiejętności przede wszystkim.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1390963
Tak, tak - taki to jegomość naklepie sobie miniaków, a potem pół trawnika spać nie może...
Za bardzo po głowie chodzą i sen odganiają...
Ładny jest skubany :wink:
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1391088
Takie fotki odrzucają mnie, budzą u mnie wstyd i mam ochotę schować się gdzieś :( Nie mam w tej chwili żadnego moda własnej produkcji, wszystko zdemontowałem. Cos tam elektronicznie sobie umiem wyskrobać, na coś bardziej ambitnego i tak nie mam czasu i samozaparcia. A o ergonomii i wyglądzie nie wspomnę. U mnie porażka na całej linii.
A tu jaro19591 z czymś takim wyskakuje i wgniata w glebę, echh... :D
Awatar użytkownika
By Krasny
#1391095
A mnie prócz zachwytu męczy jedno (chyba) pytanie. Jak on to wygina he?
By jaro19591
#1391205
Powiem tak, syn ma w firmie giętarki i inne maszyny do obróbki blach, ale chodzi głównie o trochę pracy ręcznej. Gdy się wyjdzie z biura, po całym dniu z różnymi problemami, jest to dla mnie jakiś przerywnik. A wracając do meritum, łuki z nierdzewki wyginam na rurce stalowej wkręconej w imadło, pobijając drewnianym klockiem. Odrobina treningu i spoko można to samemu wykonać.
By Speedo1544
#1392429
Znając Jarka raczej w środku siedzi oryginalne DNA i sądzę że jest to DNA30
Jarku kolejna świetna robota,szkoda tylko że nie robisz tych zabawek na sprzedaż bo pewnie wiele osób by się skusiło na takie cuda
Awatar użytkownika
By e_petelka
#1395405
Bardzo mi się ten Miniak podoba. :D
A gdybyś przypadkiem, po powrocie z wakacji, zechciał się go pozbyć, to polecam się pamięci. :wink:
By Abeel
#1395585
Modzik ładny, ale poprzednim dość wysoko zawiesiłeś poprzeczkę, a ten przy nim wygląda dość przeciętnie ;)
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1441779
"W sobotę lecę na urlopik, a ponieważ ostatnio pogoda nie rozpieszczała, siedząc w domu wystrugałem sobie malucha. Dla mnie, optymalny jest jednak boxik na 18500, dwa ogniwa na dzień, ale pudełeczko się mieści wygodnie w garści"
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.