EPF
Awatar użytkownika
By cimon
#1436731
HANA MODZ V200 (DNA200)

- DNA 200 watt temperature protected board
- .1 incremental wattage adjustment
- Preheat functionality
- Dimensions: 3.62" x 0.94" x 1.57"
- 510 floating connector
- 2850 mah Lithium Polymer battery (950mah 3s) <-- o, jo, joj..
- 1 Amp micro-USB on-board charging (cord included)
- Overcharge protection (stops when fully charged)
- Pass-thru charging functionality
- 4-Month Manufacturer's Warranty
- Made in the USA
- Owners MUST register their Devices w/ Escribe before using this product

Pare fotek
Obrazek
Obrazek

Box dostepny w czterech kolorach (kolejne dwa w drodze)
Obrazek

Cena: $199 (pozytywnie zaskoczony!)

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz.
- Owners MUST register their Devices w/ Escribe before using this product
- Przed uzyciem produktu, wlasciciel MUSI zarejestrowac swoje urzadzenie w Escribe. o.O

Czy aby nie przypomina Wam to ''aktywacji'' np. srajfona z iTunes? Co o tym myslicie?
Awatar użytkownika
By suvv
#1436895
Mod za prawie $200 a przyciski + i - w każdym urządzeniu pokazują inny kierunek świata...
Awatar użytkownika
By Haze
#1436904
Przy obecnej cenie dolca wychodzi 750 zł, a po doliczeniu vatu i wysyłki prawie 1000 ... Wiedząc, że istnieje coś takiego jak Snow Wolf czy iPV3-Li trudno znaleźć logiczne powody do zakupu... Tym bardziej że JAK MOŻNA dać takiemu potworowi zasilanie będące odpowiednikiem jednej batki 18650?!? :shock: Aż mnie kusi żeby sprawdzić jakim cudem można z tego wyciągnąć 200W...
Awatar użytkownika
By cimon
#1436919
suvv pisze:Mod za prawie $200 a przyciski + i - w każdym urządzeniu pokazują inny kierunek świata...


No lipnie to wyglada narazie - choc cena mnie zaskoczyla (dawalem $229-249). Dla mnie osobiscie odpada przez batke (ale traktowal bym to jako ''starter kit'' - juz mowie dlaczego).

Zwroccie uwage na rozwiazanie box'a (dwuczesciowe/sciagalna tylna czesc). Tam lada chwila bedzie dostepna ''wydluzona dupka'' z extra miejscem na wieksze mAh (cos ala HANA One).

+ i - za to bije wszystko co do tej pory widzialem (chowa sie nawet przekrzywiony display w nowym Klapku GT)!
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.