EPF
Nasze własne produkcje
By stefan1336
#1438609
Elo mam taki mosfet stps30h100ct w boxie i pytanie czy ten bd lepszy 3034pbf mosfet chodzi mi o zmniejszenie spadków w boxie tobbeco
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1438615
Poczytaj charakterystyki obu tranzystorów i porównaj opory przewodzenia.
By stefan1336
#1438625
tylko ze sie w tych parametrach nie znam czytałem coś że jak jest inny mosfet to nie ogranicza on mocy baterii bo dripowanie na tym boxie to jest porażka
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1438654
Jak tak bardzo jest tragicznie to wymień.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1439145
stefan1336 pisze:tylko ze sie w tych parametrach nie znam czytałem coś że jak jest inny mosfet to nie ogranicza on mocy baterii bo dripowanie na tym boxie to jest porażka

Mosfety nie ograniczają mocy, Twoja niewiedza sprawia, że coś nie bardzo to działa.... Tak Panie, porażka :|
Awatar użytkownika
By gregbard
#1439162
stefan1336 pisze:Elo mam taki mosfet stps30h100ct w boxie i pytanie czy ten bd lepszy 3034pbf mosfet chodzi mi o zmniejszenie spadków w boxie tobbeco

Ja bym ci proponował przeczytać temat "dripowanie jak zacząć" i porównać to czym ty dysponujesz z tym co zalecane w temacie, zgadywać nie chcę, może równie dobrze chodzić o akumulatory jak i skopaną grzałkę. Mosfet może być najmniej winien.

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.