EPF
Nasze własne produkcje
By Tasky
#1437445
Witam, jestem nowy na forum, jeśli dodałem do złego dzialu to prosze o przeniesienie :)
Dzisiaj (w sumie wczoraj ) sprzedałem moda ( tesla steampunk+mutilator xv3), problem jest taki
że nie mam czego sobie popalić, liquid mam, driper mam ( Zephyr Budda ) ale zasilania brak
Robie boxa homemade 2x26650 z tym że części do niego będe miał w środe/czwartek, a moje płuca po 6 godzinach domagają sie nikotyny i nie dają mi spać, jeśli ktokolwiek byłby taki miły i podal mi jakiś sposób na jakąkolwiek prowizorke chętnie skorzystam
Aktualny setup w buddie ma 0.16 ohm, ale jeśli trzeba to zmienie grzałki :)
Jeszcze raz prosze o pomoc i dziękuje z góry za odpowiedzi :)
By Tasky
#1437451
cóż, moja ładowarka do telefonu jest na kablu usb który ma 4 kabelki i sluży także do podpiecia go pod usb :P
Btw, myślisz że będzie normalnie dzialac na 0.16 ohm ? bo jestem lekko zdesperowany :v
Awatar użytkownika
By donjohn
#1437452
Jak nie wiesz jak robić to nie rób , bo życie z kikutami nie jest fajne .
Po drugie zrobiłeś błąd sprzedając zasilanie nie mając nic w rezerwie - sam sobie jeteś winien.
Ile masz lat ?
Awatar użytkownika
By mordek
#1437453
Tasky pisze:cóż, moja ładowarka do telefonu jest na kablu usb który ma 4 kabelki i sluży także do podpiecia go pod usb :P
Btw, myślisz że będzie normalnie dzialac na 0.16 ohm ? bo jestem lekko zdesperowany :v

Nie, nie będzie "normalnie działać"...
By Tasky
#1437454
właśnie dlatego zdziwiła mnie odpowiedź co do tej ładowarki :v
A mojego moda nikt nie chciał/kupcy byli a potem 0 kontaktu, koniec końców kumpel napisał że wbije po to w sobote ( dzień wcześniej ) więc jak był kupiec to poszło :v
Co do wieku to 18, skończone 23 maja :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1437465
To żebyś się już więcej nie dziwił zacznij czytać tematy w dziale w którym sam napisałeś. Jest tu co najmniej kilka tematów z dobrymi pomysłami.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1437477
Jak napisali wcześniej: jak nie umiesz, to nie próbuj :)

a jak umiesz, to kiedyś w pracy mi sprzęt zdechł ale była naładowana batka
no to batka, gruby kabel przytwierdzony jakoś do minusa
i z drugiej strony plusem dotykasz do parownika
Ciężko sie to w kupie trzymało, ale na kilka godzin starczyło :)
post1323603.html#p1323603

Jak bym wtedy był w domu to bym sobie w piwnicy jakąś obudówke znalazł dla wygody.

Może kup sobie jakiegoś egona za 25 zeta :)
Każdy epalacz ma w szufladzie coś swojego starego na czarną godzine, np. jakiegoś mechanika, spinera itp
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1437515
@mateusz.welniak też mi się wydaje, że nie nie ma 18. Aczkolwiek brak jednoznacznego info w sieci *BOR*
Nikt dorosły i normalnie myślący nie wapuje na ładowarce do telefonu.
Sam pomysł wskazuje na bardzo młody wiek przyszłego pacjenta oddziału szpitalnego.
Przyłączam się więc do pytania kolegi.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1437522
Młodzi się teraz umieją kamuflować @pawel_aa :lol:. Według mnie ciekawy pomysł z tą ładowarką, można by to zrobić jeszcze inaczej: micro usb podpinamy do telefonu, dwa kabelki + i - do dripperka.W plenerze, w razie braku prundu, jak znalazł. :zakrecony
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1437528
Co do łądowarki z fona najpierw zobaczcie jaki to prąd daje i 'jak prądowych' zazwyczaj batek używacie, po łatwości tłumacząc :)
Moje dają 0.5 lub 1A
Po trudności to aby mieć ze 20W, przy ichnim napięciu 5V to by z 4A było potrzebne.

Kolega pisał wcześniej, że niby w maju uzyskał pełnoletność :)
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1437529
mateusz.welniak pisze:Młodzi się teraz umieją kamuflować @pawel_aa :lol:. Według mnie ciekawy pomysł z tą ładowarką, można by to zrobić jeszcze inaczej: micro usb podpinamy do telefonu, dwa kabelki + i - do dripperka.W plenerze, w razie braku prundu, jak znalazł. :zakrecony

O tych sprytnych-zakamuflowanych pewnie się nigdy nie dowiemy. Chyba, że z czasem poczują się na tyle pewnie, że się sami wysypią.
Większość jednak sama wykłada się na tacy :mrgreen:
Anonimowość w sieci była kiedyś... w czasach modemów.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1437559
Dodatkowo "jakiś człowiek" o nicku krzysiekziom98 , zarejestrowany jest również na forum Tibii :D. Nie żeby jakaś aluzja do Tibii, czy coś :lol:.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1437684
tunajerzy pisze:
mateusz.welniak pisze:Młodzi się teraz umieją kamuflować

Powiedział staruszek :lol:


Młodzi - czyt. - niepełnoletni. Staruszkiem nie jestem, ale co nie co wiem, poza tym - jak widać - średnio się kamufluję :lol: *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By glodeks
#1437688
Wracając do zasilania, to haczy chyba kiedyś Strugał coś z zasilacza pod 220. Jak przeszukasz forum to odkopiesz.

wystukane w kaloryfer
By krzysiekziom98
#1437689
mateusz.welniak pisze:Wybaczcie za OT, kolega @krzysiekziom98 , a 18 lat skończone?

A kolega @mateusz.welniak to z komisariatu jest, że się tak wypytuje?

Wysłane z mojego Enjoy TE1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By gregbard
#1437692
krzysiekziom98 pisze:
mateusz.welniak pisze:Wybaczcie za OT, kolega @krzysiekziom98 , a 18 lat skończone?

A kolega @mateusz.welniak to z komisariatu jest, że się tak wypytuje?

Z komisariatu czy nie, ja też nie lubię odnosić wrażenia że podpowiadam dzieciaczkowi jak zadziwić kolegów z klasy. Trudno to zrozumieć?
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1437698
Poproszę dowodzik @krzysiekziom98 :lol:. Podpowiadasz koledze w sposób, który już sam w sobie, podpowiada z kim ma się do czynienia, dodatkowo liczby w Twoim nicku (raczej nie przypadkowe) mówią nam że mamy do czynienia z osobnikiem, który jest nieletni - a co za tym idzie - akceptując regulamin, na wstępie go złamał.
By Tasky
#1438440
mateusz.welniak pisze:
Nick z Serwera : TASKY
Staż gry : w sumie to od 2 podstawówki
Wiek : 17 lat


http://grambolubie.com/topic/14558-podanie-tasky/

Przypadek? *BOR*


Jeśli miałbym ci wklejać ile osób ma nick Tasky załamałbyś sie :P Na samym steamie wyszukało 106 użytkowników z tym nickiem ale mniejsza o to :P
Poza tym temat do kosza bo narazie mam pożyczoną p1 ( taaa ten magiczny zestaw z żabki :P ) dopóki nie przyjdą części do boxa
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.