EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By MakeZZZ
#1433766
Witam,

Mam kolegę, który już teraz zajmie się robieniem ulotek dla akcji, plakatów i wszystkiego co się da.

Potrzebujemy grafik, widziałem kilka fajnych w podpisach. Potrzebuje zgody na wykorzystanie ich od twórców.
Potrzebujemy haseł. Każda sugestia jest dobra.
Nie chcemy tutaj ogromnej dyskusji w tym momencie. Każde hasło jest dobre, zostaną wybrane konkretne jeśli twórcy się zgodzą.
I ważne, żeby to było szybko, bo już nie mamy czasu :)


Przykładowe hasła:

TAK dla e-palenia
Tak dla zdrowia
Bo e-palenie nas uratowało.

I grafiki jakiekolwiek.
Każda sugestia. Bardzo proszę Was teraz o pomoc
By MakeZZZ
#1433782
Dziękuje!

-- 20 lip 2015, 14:16 --

1. Pozwólcie nam żyć (bez nałogu tytoniowego);
2. Wapowanie - dla nas to nie zabawa!;
3. Wybieramy parę, nie dym;
4. Chcemy mieć prawo - prawo wyboru;
5.Tak dla e-palenia
6. Tak dla zdrowia
7. Mówimy tak dla zdrowia
8. Czy wiesz, że istnieją badania, które potwierdzają 1500 razy mniejszą szkodliwość e-papierosów?
9. E-palenie to nie jest zabawa,
10. E-palenie to nasz sposób na lepsze życie.

Update
By Maikeru-san
#1433792
Mam dwie propozycje: ,,Nie daj się omamić przez media! E-papierosy to nie dopalacze! Walcz o prawa! Walcz o zdrowie!" i ,,Czy wiesz, że nowa Ustawa tytoniowa spowoduje zniknięcie miejsc pracy dla kilku tysięcy osób? Walczmy dla nich!". Według mnie są one trochę agrasywne, ale w taki sposób łatwiej dotrą do społeczeństwa.

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
By Domino032
#1433800
· Każdego roku blisko 6 mln osób umiera w wyniku chorób potytoniowych. E - papieros nie zabił nikogo.

· E - papieros wkrótce może stać się wspomnieniem. Nie pozostawaj bierny, wyraź swój sprzeciw.

· To od nas zależy w jakiej Polsce obudzimy się jutro. Razem walczymy o przyszłość e - palenia.

· Każdy ma prawo walczyć o swoją wolność. Mówimy NIE dla delegalizacji e - palenia!

· Mam moda i nie zawaham się go użyć!
Wesprzyj naszą walkę o przyszłość e-palenia.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 17:38 przez Domino032, łącznie zmieniany 4 razy.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.