EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1337772
Temat o ori jest już na forum, to czas na klona którego dziś przyniósł mi listonosz :)

Kilka zdjęć z porównaniem do 4nine (również klon).


















Gdyby w 4nine nie było możliwości zastosowania 18350 dziś zostałby wystawiony na bazarek.
Praxis wymaga trochę innego przyzwyczajenia niż 49, lecz bardzo szybko wchodzi to w nawyk. Przycisk działa idealnie, jego skok to około 1,5mm (ogniwo sony vt4). Gwinty są idealnie spasowane.
W kieszeni raczej nie ma możliwości, żeby sam odpalił (co zdarzało mi się w 49, gdy prócz niego były w niej np. kluczyki od auta). Brak magnesów również dla mnie plus - w 49 czasem się przesunie i zablokuje przycisk a wtedy trzeba rozkręcić zasilanie i ustawić centralnie.
Z czystym sumieniem mogę go polecić, za te pieniądze jest tego naprawdę warty. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1370287
Nie byłbym sobą, gdybym nie zaglądnął jak jest zmontowany przycisk.

UWAGA, nie róbcie tego w domu !!! :lol: ( taki żarcik :P )


Jakby ktoś był zainteresowany jak to wygląda, to wrzucam foteczki rozmontowanego przycisku Prax1s.



























Awatar użytkownika
By tomasz1502
#1370730
A udało ci sie go złożyć do kupy?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1370733
A wiesz, że nawet nie próbowałem :mrgreen: Potraktowałem te fotki jako ciekawostkę, jakby kogoś to interesowało. Zerknę w domu i dam znać, czy da się to złożyć.
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1370734
ten przycisk pieknie sie rozklada i sklada, nie ma z tym zadnego problemu.

edit: po rozlozeniu, warto przesmarowac wszystkie ruchome elementy pasta stykowa. chociaz mod ma dosyc male spadki napiecia bez smarowania, to pasta poprawia raczej komfort dzialania i ruchomosc czesci przycisku.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2015, 12:31 przez skrzypekq4, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1370737
Tylko nie młotkiem* znów *STRACH*
*wnioskowanie na podst. poharatanej części mosiężnej
Awatar użytkownika
By tomasz1502
#1370738
Czym u was jest skręcony? U mnie jakaś mała śrubką chyba na imbus ale nie jestem pewien bo jest bardzo mała
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1370739
saradonin pisze:Tylko nie młotkiem* znów *STRACH*
*wnioskowanie na podst. poharatanej części mosiężnej



Nie nie. Broń Boże ;) Wbrew pozorom taki zawitał. Zero młotka i innych narzędzi. No może mały śrubokręcik, ale to nie moja sprawka :mrgreen:


tomasz1502, imbusik.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1382868
Jak to nie możesz? Fakt wymaga innego przyzwyczajenia ale szybko się idzie przyzwyczaić.

Wyklepane na Note 3
By wojkra4900
#1382993
Najpierw przyciskam poziomo a później pionowo czy to tak ma być. Pozdrawiam
By wojkra4900
#1383114
Nie wiem czy to jest wygodne ale na filmie widać że jest to siłowe. Wydaje mi się że zasilanie
pójdzie na bazarek.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1383456
Tak się tylko wydaje. Mi akurat pasuje jak ulał ale jednak nie wszystkim musi.

Wyklepane na Note 3
Awatar użytkownika
By tomasz1502
#1385221
Kilka dni używania i sie przyzwyczaisz nie jest tak straszny jak sie wydaje a plus ze nie wciśnie sie przez przypadek
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1385472
Dokładnie, dlatego go kupiłem aby nic w kieszeni nie odpaliło. Blokad w nemkopodobnych raczej bym zapominał używać a wtedy wiadomo...

Wyklepane na Note 3
By biernat12
#1434570
Ojciec takie miał i całkiem dobrze mu się sprawowało..ale zgubił po jakims polowaniu :(

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.