EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By VapeClubPoland
#1431313
Witajcie!

Ze względu na nasze zamiłowanie do wapowania, jak i potrzebę głoszenia dobrego słowa na temat e-p, chcemy zrzeszyć Waperów z całej Polski. Tych Waperów, którzy nie są na forum, a świat e-p jest dla nich tym co dla Forumowiczy.
Głównie działamy poprzez portal społecznościowy Facebook, dzięki czemu możemy zyskać więcej zainteresowanych i chętnych do działania.
Nasza inicjatywa to nie tylko wrzucanie fotek na fanpage, a główną misją jest uświadamianie e-palaczy i dobra zabawa. Dla nas nie jest istotne czy ktoś używa "egonka" czy moda. Nie ważne jest czyja chmura jest największa. Najważniejsza jest pasja i zabawa z głową!
My, założyciele VCP jesteśmy Poznaniakami i stałymi bywalcami spotów trawnikowych w naszym rodzimym mieście. Doszliśmy do wniosku, że można to jeszcze bardziej rozbudować i zaprosić do zabawy osoby z poza kręgu forum. Stąd nasz pomysł na organizowanie spotów tzw. sponsorowanych. Na każdy przez nas lub przy współpracy z forum zapraszamy zainteresowane firmy do udziału w takim wydarzeniu. Dzięki temu mamy możliwość poznania nowych liquidów czy sprzętu z ich "stajni".
Na dzień dzisiejszy najprężniej działa grupa Poznańska i Wrocławska. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany poprowadzeniem takiej grupy w swoim mieście to serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia z naszych spotów - Link

Nasz fanpage - link


Temat założony za zgodą Administracji.
By ZjadaczGłów
#1431319
Kto z trawnika już jest w klubie i si3 nie pochwalił ? :-|
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1431320
Pamoko pisze:
VapeClubPoland pisze:a główną misją jest uświadamianie e-palaczy


Tak z ciekawości, w jakiej kwestii chcecie nas uświadamiać?

Może co i jak z tą akroleiną? :shock:
Awatar użytkownika
By VapeClubPoland
#1431322
Pamoko pisze:
VapeClubPoland pisze:a główną misją jest uświadamianie e-palaczy


Tak z ciekawości, w jakiej kwestii chcecie nas uświadamiać?

Forumowiczy raczej uświadamiać nie trzeba. Ale ludzi z poza tego kręgu niestety tak.
Często słyszymy mity stworzone wiele lat temu na temat wody odkładającej się na płucach czy ostatnio porównywanie e-p z dopalaczami...
Prócz tych oczywistych przykładów informujemy Waperów na temat najnowszych badań, czy zachęcamy do czytania bloga Starego Chemika.
Przykładowo nasza akcja uświadamiająca e-Palaczy na temat uznania liquidów jako dopalacze (reportaż TVP info) dotarła do prawie 20tyś. osób.
Awatar użytkownika
By piehot
#1431324
VapeClubPoland pisze:...

Przykładowo nasza akcja uświadamiająca e-Palaczy na temat uznania liquidów jako dopalacze (reportaż TVP info) dotarła do prawie 20tyś. osób.


poprzez fejsa ?
Awatar użytkownika
By VapeClubPoland
#1431326
piehot pisze:poprzez fejsa ?

Tak. I post dalej jest udostępniany przez innych użytkowników jak i inne strony.
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1431327
Ale dalej nie wiadomo co chcecie nam, szarym masom uświadomić :?
Awatar użytkownika
By mordek
#1431328
psidzyndzel pisze:Ale dalej nie wiadomo co chcecie nam, szarym masom uświadomić :?

Jak to co...? Trompkę O.o.
Awatar użytkownika
By piehot
#1431329
VapeClubPoland pisze:
piehot pisze:poprzez fejsa ?

Tak. I post dalej jest udostępniany przez innych użytkowników jak i inne strony.

to dziwne bo na waszym "fanpejdżu" nic się nie dzieje. Żadnych akcji, a właśnie chciałem zobaczyć kto pierwszy wyskoczy z odzewem w sprawie tych dopalaczy...
Awatar użytkownika
By VapeClubPoland
#1431332
psidzyndzel pisze:Ale dalej nie wiadomo co chcecie nam, szarym masom uświadomić :?

"Forumowiczy raczej uświadamiać nie trzeba. Ale ludzi z poza tego kręgu niestety tak.
Często słyszymy mity stworzone wiele lat temu na temat wody odkładającej się na płucach czy ostatnio porównywanie e-p z dopalaczami...
Prócz tych oczywistych przykładów informujemy Waperów na temat najnowszych badań, czy zachęcamy do czytania bloga Starego Chemika.
Przykładowo nasza akcja uświadamiająca e-Palaczy na temat uznania liquidów jako dopalacze (reportaż TVP info) dotarła do prawie 20tyś. osób. "

Na forum siedzimy już ponad 3 lata i byliśmy przygotowani na "hejty". Mam jednak nadzieje, że docenicie nasze zaangażowanie i ciężką pracę jaką wkładamy w to co robimy.
Aby uniknąć kolejnych docinek, mówiąc "to co robimy", mamy na myśli działanie na rzecz świata e-p i polepszania jego wizerunku w naszym kraju. :)
By TRNCzarny
#1431335
To chwalcie się sukcesami :)

Pan Jurczyński z ESW robi to codziennie na fejsie ...
Awatar użytkownika
By VapeClubPoland
#1431336
piehot pisze:to dziwne bo na waszym "fanpejdżu" nic się nie dzieje. Żadnych akcji, a właśnie chciałem zobaczyć kto pierwszy wyskoczy z odzewem w sprawie tych dopalaczy...

https://www.facebook.com/VapeClubPL/pho ... =1&theater
Post udostępniony 51 razy przez zainteresowane osoby (co daje ponad 12tyś. wyświetleń) i wrzucony przez inne strony. Vape Poland czy Vape It .
Na Vape Poland udostępniony 72 razy (co daje pewnie koło 20tyś. wyświetleń).
Awatar użytkownika
By piehot
#1431341
No, teraz już widzę cały wasz profil. Wcześniej widziałem tylko jakieś 2 zdjęcia.
No to powodzenia życzę.
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1431342
Trzy lata na forum i uważacie, że te parę wpisów to hejt? :|
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.