EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By maxikingwhite
#1328215
Dziś chciałem przedstawić wam test liquidów AmericanStars oraz Zwoofs' produkcji flavourtec.net
Obrazek


Posiadam smaki

AmericanStar:

-BLUEMAGIC 6mg/ml
-EASY RIDER 12mg/ml

Zwoofs:

-Banaan 0mg/ml
-Mary Jane 0mg/ml

Więc tak zacznę od BlueMagic'a
Dymienie 3/5
Smak 4/5
Moc 5/5

Bardzo wyczuwalna nuta maliny, lecz truskawka nie bardzo. Pozostawia fajny posmak słodkiego i miętki na języku.

EasyRider
Dymienie 4/5
Smak 5/5
Moc 3/5

Smak Tytoniu i Orzecha laskowego, jednak bardziej orzecha. Bardzo dobre pozostawia smak orzecha bez cukrowego posmaku,to c mi się z zdarzało przy smaku orzecha innych firm. To co na opakowaniu 12mg/ml nijak ma się do mocy bo przy innych liqudach wydaje się maksymanie 9mg/ml, jest bardzo łagodny. Dym może więcej ni BlueMagic ale też nie jakoś nadzwyczajnie.

Zwoofs MaryJane
Dymnie 4/5
Smak 3/5
Moc -

Smak Marihuany oddany mim zdaniem przez jakieś LemonHaze lub Hash. Smak jest słaby jednak wyczuwalny jeśli ktoś palił [ciach] na pewno rozpozna ten smak. Dymi tak sobie troszkę więcej niż AmericanStar.
Codo mocy nie wiele mogę powiedzieć gdyż to zerówka a chodziło mi bardziej o smak.

Zwoofs Bannaan
Dymienie 4/5
Smak 5/5
Moc -

Nie zawiódł mnie po zapaleniu tego liquidu poszedłem do kuchni po banana spróbować i co haha ten sam smak. Fjnie dymi jednak nie zasługuje na pięć gwiazdek. Co o mocy jak wyżej.





Na zdjęciu jeszcze SquarreDrops'y jak kogoś interesuje dopisze do posta.
Testowane na NanoControl z GeniTankiem
Awatar użytkownika
By maxikingwhite
#1338006
Square Drops "SEEDLESS"
Dymienie 5/5
Smak 5/5
Moc -

Jak etykieta mówi It's All Flavour. To wszystko smak. Dobry słodki, intensywny,czysty. Lepszy od wszystkich arbuzów które paliłem. Zero gryzienia w gardło. Liquid lekko gęściejszy od innych. Dymi jak cholera a do tego dym pachnie jak powiew z pola arbuzów. Raczej nie do palenia w samochodzie bo nic nie będziecie widzieć. Kwintesencja Made by U.S.A. Raczej chyba najlepsze liquidy do RDA.
Awatar użytkownika
By adamk9
#1416573
Niedawno miałem okazję przetestować liquidy AmericanStars prod. flavourtec . Na warsztat wziąłem 5 rodzajów z dość dużym rozrzutem gamy smaków. Do tej pory przetestowałem trzy z pięciu i spokojnie mogę napisać:
Wszystkie testowane liquidy mają moc 6 mg i tutaj muszę stwierdzić, że w porównaniu do moich samogonów o tej samej mocy wydają się więcej kopać. Tutaj pierwszy plus. Emitowany dymek jest więcej niż przyzwoity, chociaż w zależności od testowanego smaku wydajecie być nieco różny. Walory smakowe uwaga ogólna – śmiało można napisać, że z raczej nazwa pokrywa się z uwalnianym smakiem. Do tej pory przetestowałem trzy:
 Brandy – lubię ten trunek . Czuć Brendy jednak inaczej, co z drugiej strony jest oczywiste . Liquid nadaje się do dłuższego wapowania. Generalnie nie przygniata nas swoim nasyceniem smakowym, chociaż jest wyrażnie rozpoznawalny. W skali odd 1- 10, oceniłbym go na jakieś 7 stopni.
 Coconut Carem – wyrażny słodki smak kokosu. Również lubię kokos ale na dłuższą metę jak dla mnie zbyt uciążliwy. W mojej ocenie 6/10
 Havana Supreme – i tu miłe zaskoczenie. Ostatnio nie wapuję liquidów tytoniowych jako zbyt przygniatajacych. O tym nie mogę tego napisać. Smak tytoniu orientalnego z wyraźną nutą słodyczy. Jak najbardziej do długiego wapowania. Emituje dużą chmurkę (największą z 3 testowanych) Ocena 9/10
Zostały jeszcze dwa smaki. Niebawem podzielę się opinią.
Awatar użytkownika
By mon
#1425102
Obecnie palę orzechowe ciasteczka American Stars, a parę dni temu wyciumkałam soczystą brzoskwinię też tej firmy.Zawsze strasznie mnie ciągnie to próbowania smaków ciasteczkowych,i najczęściej kończy się to tak że popalę chwilę ze skwaszoną miną i odpuszczam.To ciasteczko jest jednak dla mnie całkiem całkiem dam mu 3pkt na 5. soczysta brzoskwinia jest bardzo dobra(jak chyba większość brzoskwiniowych liquidów). Mam tylko jedną zagwozdkę, te liquidy mają w sobie alkohol i słyszałam że takie są mniej zdrowe niż te bez...ma ktoś zdanie na ten temat?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.