EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Hadeusz
#1416966
Możesz też wymienić od razu. Nikt Ci nie zabroni. ;)
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1416967
Wogóle wymień to na sprzęt od polecanych dostawców.
By wiencon3
#1416973
Kurde ostatnio kupiłem grzałkę mam ją niecały tydzień (wcześniej starczała na około miesiąc) a papieros jest słaby że nie wiem . . . Facet w sklepie z e papierosami powiedział że clearomizer wymienia się co 3 miesiące
Awatar użytkownika
By Hadeusz
#1416974
Możesz mieć problem z tym. Jakiś taki dziwaczny gwint 601, hmm... lipa panie ;)
By wiencon3
#1416976
Kurde ostatnio kupiłem grzałkę mam ją niecały tydzień (wcześniej starczała na około miesiąc) a papieros jest słaby że nie wiem . . . Facet w sklepie z e papierosami powiedział że clearomizer wymienia się co 3 miesiące
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1416978
Hadeusz pisze:Możesz mieć problem z tym. Jakiś taki dziwaczny gwint 601, hmm... lipa panie ;)

Witam.
Mild EM o ile dobrze pamiętam to jedyny rodzaj Milda , który ma gwint 510. Zostaw ten zestaw jako rezerwowy i kup sobie dobrego , sprawdzonego e-p.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Peter007
#1416984
I jest to wyraźnie napisane w linku ale żeby to odkryć to trzeba przeczytać.
Awatar użytkownika
By Hadeusz
#1416988
To Twój pierwszy sprzęt? Poczytaj forum, pomyśl i kup coś polecanego. Tylko stówy szkoda.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1416990
A odwiedziłeś już jakieś sklepy online?
Awatar użytkownika
By Hadeusz
#1416991
Martin Eden pisze:
Hadeusz pisze:Możesz mieć problem z tym. Jakiś taki dziwaczny gwint 601, hmm... lipa panie ;)

Witam.
Mild EM o ile dobrze pamiętam to jedyny rodzaj Milda , który ma gwint 510. Zostaw ten zestaw jako rezerwowy i kup sobie dobrego , sprawdzonego e-p.
Pozdrawiam


A żeby było śmiesznie to bateria z tego zestawu posiada gwint 510.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1416993
I co w tym śmiesznego?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1416999
Całe mnóstwo.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1417000
Hadeusz pisze:Możesz mieć problem z tym. Jakiś taki dziwaczny gwint 601, hmm... lipa panie ;)

Hadeusz pisze:
Martin Eden pisze:
Hadeusz pisze:Możesz mieć problem z tym. Jakiś taki dziwaczny gwint 601, hmm... lipa panie ;)

Witam.
Mild EM o ile dobrze pamiętam to jedyny rodzaj Milda , który ma gwint 510. Zostaw ten zestaw jako rezerwowy i kup sobie dobrego , sprawdzonego e-p.
Pozdrawiam


A żeby było śmiesznie to bateria z tego zestawu posiada gwint 510.


Śmianie się z samego siebie to wyższy poziom samokrytyki.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Hadeusz
#1417003
Peter007 pisze:I co w tym śmiesznego?


W sumie nic. Sorki, pomyliłem z czym innym.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1417005
No właśnie!
Z allegro nie!
Wejdź na e-dym.pl, goodwaper.pl, peleon.pl, poster82.pl... i sam coś wybierz i ewentualnie pochwal się.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 20:57 przez Peter007, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1417013
wiencon3 pisze:Możecie mi dać jakieś dobre linki z allegro ?


Nie wiem , nie znam :(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By malina
#1417106
Jeśli chcesz wymienić bo tak Ci pan powiedział na stoisku,że co 3 miesiące to.....
Ja mam klirki z rok a nawet dłużej, wymieniam tylko grzałki a klirek dopiero gdy widzę jakieś uszkodzenie, nieszczelność czy po prostu mam chęć na jakąś odmianę.

Jak Ci się w miar e-pali na tym co masz to używaj a w między czasie nazbieraj kasy na sensowny sprzęt ( zasilanie i parownik) wtedy narodzisz się jakby na nowo bo to inna baja jest :wink:
A tak to będziesz cykał po 6 dyszek i ciągle tkwił w miejscu z dziwnymi teoriami pana ze stoiska....
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.