EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By satman
#1413565
Jak w temacie: po 3 miesiącach niemal w tym samym czasie padły obie baterie. Oczywiście gwarancja nie działa, ale reklamowałem z tytułu rękojmii, z pomocą Rzecznika Praw KiK.
Niestety, sprzedający nie uwzględnił reklamacji twierdząc, że awaria nastąpiła wskutek zwarcia atomizera. Oczywiście to bzdura, do dziś używam tego samego atomizera na innej baterii (mod - 2,5 roku)
Czy ktoś próbował wygrać z nierzetelnym dystrybutorem/sprzedawcą? (który notabene udziela się na naszym forum). Rzecznik radzi powołać eksperta i oddać sprawę do sądu.
Co o tym sądzicie? Nie chodzi tylko o prawie 200 zł wyrzuconych w błoto, ale o zasadę: skoro jestem pewny w 100% że nie uszkodziłem sprzętu to dlaczego mam być ofiarą sprzedawcy, który handluje beznadziejnym towarem (handlował, bo tego epapierosa już nie ma w ofercie)
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1413869
Mój mild master którego oddałem koledze, a raczej sama bateria trzyma już 2.5 roku.
używana jest codziennie i to intensywnie.
By satman
#1415627
Wszystko sie zużywa, ale 3 miesiące? I ściema, że to wina atomizera Kangertech, ktorego uzywam do dziś? W dodatku padly dwie takie same baterie praktycznie w tym samym czasie! A dystrybutor umywa ręce.
Ciekawe, czy ktos jeszcze z ma taka baterie, czy mu działa?
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1415668
Ja kupiłem 2x Ego V-v2 - żadna nie przeżyła dłużej niż 3 miesiące. Na jednej mi uznali gwarancję - więc w sumie miałem ich 3 sztuki. I zgadnij co? Ta trzecia padła po 2 miesiącach. Taki urok tego zasilania.
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1415798
szpurek13 pisze:A czy kolega ma problem z mildem?

Wyklepane na Note 3


Chodzi mi o to kolego, że żywotność egonów to loteria. Jednemu wytrzyma pół roku a drugiemu rok
Awatar użytkownika
By Mutango
#1415807
Gdzieś tam na ostatnich stronach wątku o ego-v v3 jest opisane jak zrobić reset urządzenia. Bo większość "uszkodzeń" to zwykłe zawieszenie, które raz na kilka miesięcy może wystąpić. Nie byłoby żadnego problemu, gdyby ta elektronika została umieszczona w rurce lub boxie, w którym byłoby wymienialne ogniwo, bo każde wyjęcie ogniwa powodowałoby reset i samoczynną "naprawę".
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.