EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Emilka
#1415383
Cześć. Nie mam pojęcia co jest grane, może wy mi podpowiecie. Ostatnie dwie grzałki z moim Genitank Mini powodują dziwne reakcje baterii (Volish CARBON), co uniemożliwia wapowanie. Lampka baterii nie miga sygnalizując zwarcia, ale mruga kilka razy jak przy rozładowaniu. Po odkręceniu cliromizera i ponownym jego zamontowaniu można ściągnąć kilka chmur (czasem wyłącznie w wypadku, kiedy nie do końca go dokręce), a potem znów - kilka sygnałów oznaczających rozładowanie, chociaż bateria jest w pełni naładowana, i tak w kółko. Szlag mnie trafia, bo od rana nie mogę spokojnie wapować, tylko kombinuję jak koń pod górkę. Z góry dzięki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
By pawel25
#1415403
Emilko a spróbuj na innej baterii. Jeszcze możesz oczyścić pin baterii i ładowarki.
By Emilka
#1415445
Wszystko wyczyszczone na glanc, włącznie z okolicami pina i grzałką, oraz stykiem jednego z drugim. Gość na stoisku powiedział mi, że to może być wina wadliwej serii grzałek (?!). Innej baterii niestety nie mam. Dwa Volishe Ego3 czekają na lutowanie.
Awatar użytkownika
By pawel25
#1415454
A sprawdzałaś na innej baterii?
Doczytałem że nie, a szkoda że na stoisku nie sprawdził.
By Emilka
#1415457
Niestety nie mam możliwości. Zauważyłam jeszcze jedną ciekawą rzecz: jeśli dokręcę mniej więcej do połowy gwintu i przechylę (korzystając z tego, że luźno siedzi) te dziesiąte milimetra w jedną stronę - działa, w drugą już nie.
Awatar użytkownika
By pawel25
#1415461
To może jakieś zwarcie pod pinem baterii? Wiesz jak podnieść pin w baterii? Jak wiesz to zrób to i delikatnie dokręć genitanka nie na siłę.
By Emilka
#1415498
Pin też już podniosłam :) ale zrobię to raz jeszcze, tym razem bardziej. Wiesz może ile ma zapasu? I czy można go wetknąć, jeśli wypadnie? Pytam czysto profilaktycznie, ze mną wszystko jest możliwe :D
Awatar użytkownika
By pawel25
#1415552
Zostaw ten pin a postaraj się sprawdzić na innej baterii.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.