EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Slaydo
#1413777
Jestem najbardziej pechową osobą na świecie. Od niecałych 2 tygodni używam Nautilusa mini + iSticka 20W. W tym czasie padły mi 3 grzałki, a przed chwilą całkowicie padł Nautilus. Po przykręceniu zarówno bezpośrednio jak i przez przejściówkę iStick informuje mnie tylko, że brak atomizera. Na spinnerze też nie działa. Wymieniłem grzałkę. Przeczyściłem wszystko dokładnie, wykręciłem sprężynkę z Nautilusa żeby sprawdzić czy się nie zakrzywiła lub coś - jest tak jak być powinno. Zastanawiałem się, czy może parownik nie styka się z baterią albo grzałka z tą sprężynką - wszystko jest połączone.
Da się coś z tym zrobić, czy reklamować w e-dymie?

Wolałbym coś samemu wykombinować bo chęć sięgnięcia po analoga coraz większa :(
A jak mówili, żebym miał zestaw ratunkowy (drugi e-papieros) to nie słuchałem, to teraz cierpię.
Awatar użytkownika
By pok14
#1413836
Slaydo pisze:Jestem najbardziej pechową osobą na świecie. Od niecałych 2 tygodni używam Nautilusa mini + iSticka 20W. W tym czasie padły mi 3 grzałki, a przed chwilą całkowicie padł Nautilus. Po przykręceniu zarówno bezpośrednio jak i przez przejściówkę iStick informuje mnie tylko, że brak atomizera. Na spinnerze też nie działa. Wymieniłem grzałkę. Przeczyściłem wszystko dokładnie, wykręciłem sprężynkę z Nautilusa żeby sprawdzić czy się nie zakrzywiła lub coś - jest tak jak być powinno. Zastanawiałem się, czy może parownik nie styka się z baterią albo grzałka z tą sprężynką - wszystko jest połączone.
Da się coś z tym zrobić, czy reklamować w e-dymie?

Wolałbym coś samemu wykombinować bo chęć sięgnięcia po analoga coraz większa :(
A jak mówili, żebym miał zestaw ratunkowy (drugi e-papieros) to nie słuchałem, to teraz cierpię.


1. Sprawdź czy jakieś inne parowniki działają z zasilaniem. Jeśli tak to najprawdopodobniej nie masz styku zasilanie-parownik.
2. Może jednak dasz radę opuścić w bazie niżej pin parownika, żeby złapał styk z pinem zasilania.
3. Po skręceniu parownika sprawdź go miernikiem
4. Zastosuj inna przejściówkę z bardziej wystającym wewnątrz i zewnątrz pinem +
Stawiam, że pkt 2 pozamiata problem a jeśli nie to pkt 3 rozjaśni
By Slaydo
#1414608
1. Sprawdź czy jakieś inne parowniki działają z zasilaniem. Jeśli tak to najprawdopodobniej nie masz styku zasilanie-parownik.
2. Może jednak dasz radę opuścić w bazie niżej pin parownika, żeby złapał styk z pinem zasilania.
3. Po skręceniu parownika sprawdź go miernikiem
4. Zastosuj inna przejściówkę z bardziej wystającym wewnątrz i zewnątrz pinem +
Stawiam, że pkt 2 pozamiata problem a jeśli nie to pkt 3 rozjaśni[/quote]

Ad.1 - ProTank II działa bez zarzutu.
Ad.2 - spróbowałem, styk jest ale baterie nadal nie reagują, tak jakby po prostu nie było parownika.
Ad.3 - tutaj pojawia się problem bo po prostu nie mam miernika ;-;
Ad.4 - innej przejściówki również nie mam niestety.

Grzałkę próbowałem dokręcać, generalnie budowa Nautilusa i samej grzałki jest tak prosta i banalna, że nie mam pojęcia co mogło się tutaj zepsuć skoro wszystko sprawdziłem i wszystko jest w porządku na pierwszy, drugi i każdy kolejny rzut oka. Szkoda właśnie, że nie mam miernika. Mam gwarancję więc po prostu wyślę do e-dymu i powapuję trochę na ProTanku. Dziękuję za pomoc mimo wszystko.
By Krasnal45
#1414617
Więc jednak nie wszystko sprawdziłeś. A najprostszy miernik za dosłownie parę złotych i byłbyś w domu. Tym odsyłaniem sprzętu, tylko obciachu sobie narobisz :wink:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.