EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Matiskarlan
#1414626
Witam, piszę z konkretnym problemem. Od paru miesięcy posiadam Kangertech Genitank'a. Od początku mam z nim problemy z grzałkami. Używam go na dwóch bateriach, Spinner II oraz Volish Lex. Po kilku dniach od zakupu grzałki czuć ostrą spalenizną. Czasami nie zdążę wykopcić pełnego zbiornika i czuć znaczne obniżenie gęstości dymu, co po jakimś czasie skutkuje kapciem. Po kilku nieudanych, jak początkowo myślałem egzemplarzach, zdecydowałem się palić na niższym napięciu, w tej chwili jadę jedynie na najniższym napięciu w Spinnerze czyli 3.3V. Niestety problem mnie nęka nadal. 2-3 dni i nie da się nawet zaciągnąć z tej grzałki bo można się podusić albo zrzygać. Mam nadzieję że ktoś będzie miał jakieś konkretne sugestie bądź miał podobny problem. Dodam tylko, że stan mojego Spinnera także można uznać za wątpliwy bo ma tendencje do bardzo szybkiego rozładowywania się. Zazwyczaj kiedy Volish starcza mi na około 3 dni a posiada stałe jakieś tam napięcie, to Spinner na najniższym zazwyczaj max 2 i do ładowania.
By Krasnal45
#1414633
Nie pisz na ile dni wystarcza folisz czy Spinner, ale ile na jednym naładowaniu zwapujesz liquidu. Co do zasyfiania się grzałki, zmień liquid. Kupne grzałki, same w sobie, z reguły też bywają kiepskiej jakości.
By rokicki185
#1414637
:? Z tego co piszesz to winny jest Spinner który najprawdopodobniej podaje za wysokie napięcie i dlatego się szybko rozładowuje. ale też z drugiej strony grzałki firmowe to loteria i może trafiłeś na złą partie
By Matiskarlan
#1414641
Spinner wypali mi około 5 ml płynu do rozładowania, kiedy Volish potrafi 7-8ml. Co do liquidów myślę że to mało prawdopodobne, w międzyczasie palę sobie również na volimizerze te same płyny i tam grzałkę wymieniam raz na miesiąc - dwa.

-- [scalono] 23 cze 2015, 21:53 --

Też z początku myślałem że to wina wadliwej partii, ale po paru miesiącach gdzie tych grzałek trochę się przewinęło raczej nie sądzę żeby to mogło być to.
By amsaw
#1414653
Każda bateryjka z regulowanym napięciem starczy na mniej odparowanego liquidu. To przecież logiczne.
A grzałki są ponoć coraz gorszej jakości.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.