EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By thevomax
#1396243
Witam!
Chciałbym przedstawić swój pierwszy boxik, jeszcze nie do końca wykończony, ale już jest na finiszu.
Góra na klej, to będzie na 1000% zmienione jak najszybciej, i brak pomysłu na dół.
Co myślicie o czymś takim?










@EDIT
Zapomniałem dodać, w boxie jest klapka na zawias, nie ma jej na zdjęciu, zdjęta żeby lepiej pokazać środek ^^


poprawiłem fotki
Th
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 00:33 przez thevomax, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By snoopher
#1396244
Fajnie wygląda, ale guziki rażą trochę i IMO nie pasują do reszty.
Góra do zmiany, dół do zrobienia ;)
By ZjadaczGłów
#1396245
Guziczkii mocno stylowe ale za dużo trybików według mnie ale ogólnie fajnie wyszło, podoba mi się
Awatar użytkownika
By thevomax
#1396249
snoopher pisze:Fajnie wygląda, ale guziki rażą trochę i IMO nie pasują do reszty.
Góra do zmiany, dół do zrobienia ;)


Dokładnie, górę muszę zrobić jak najszybciej, na dół nie mam pomysłu, wystaje mi kawałek przewodu i myślę jak by to zrobić żeby było dobrze.
Jeśli chodzi o przyciski to w sumie może masz rację i potem je wymienię, zrobiłem je na wsuwki także nie powinno być problemu, a zastosowałem takie dlatego że do budowy boxa został użyty zasilacz komputerowy :D
By hensik
#1396255
E tam, moim zdaniem przyciski właśnie dodają smaczku ;)
Bardzo zgrabnie Ci to wyszło i z niecierpliwością będę czekał na finalną wersję. Powodzenia życzę i gratuluję ;)
Awatar użytkownika
By krawatos
#1396277
ZjadaczGłów pisze:Guziczkii mocno stylowe ale za dużo trybików według mnie ale ogólnie fajnie wyszło, podoba mi się

Toż to steampunk przecież :) Ja bym trybikow dołożył jeszcze jak i kilka małych mosiężnych rurek oraz śrub lub samych łepków oraz może małych mosiężnych nitów. Pomysł fajny i przypuszczam, że będzie stale modyfikowany. Stylizacja na steampunk nie jest wcale łatwa jak się może wydawać. Trzymam kciuki ;)
Koniecznie musisz coś z glutem zrobić. No nie przystoi :)
Jeśli zastosujesz więcej miedzi to będziesz mógł brzegi polutować. Będzie to wyglądać znacznie lepiej.
Awatar użytkownika
By thevomax
#1396299
krawatos pisze:
ZjadaczGłów pisze:Guziczkii mocno stylowe ale za dużo trybików według mnie ale ogólnie fajnie wyszło, podoba mi się

Toż to steampunk przecież :) Ja bym trybikow dołożył jeszcze jak i kilka małych mosiężnych rurek oraz śrub lub samych łepków oraz może małych mosiężnych nitów. Pomysł fajny i przypuszczam, że będzie stale modyfikowany. Stylizacja na steampunk nie jest wcale łatwa jak się może wydawać. Trzymam kciuki ;)
Koniecznie musisz coś z glutem zrobić. No nie przystoi :)
Jeśli zastosujesz więcej miedzi to będziesz mógł brzegi polutować. Będzie to wyglądać znacznie lepiej.


Właśnie takie było założenie, żeby to tam zlutować i nie będzie chyba tak źle.
Myślę jeszcze o jakimś grawerze na tylnej klapce, ale szczerze mówiąc nie chcę przedobrzyć bo akurat jeśli o to chodzi to nie jestem pewien swoich umiejętności, może popytam kumpla czy coś :D
Myślałem jeszcze żeby w puste miejsce na śrubkę z przodu wsadzić jakąś diodę sygnalizującą działanie czy coś w tym stylu, co myślicie?
Najbardziej martwię się dołem, bo nie mam pojęcia jak by to zamknąć :?:

Dzięki za wszystkie komentarze, aż chce się pracować :D
By ZjadaczGłów
#1396319
wiem, że to steampunk ale co za dużo to nie zdrowo
Awatar użytkownika
By slavo22
#1396345
jq0o pisze:Brzyyydaaaalll :D :beer:

Na razie brzydal, ale jak się chłop trochę naogląda to może wpadnie na fajne pomysła i wyjdzie naprawdę fajny steampunk. Na razie jest baza, co będzie dalej zobaczymy.

Wypalcowane
Awatar użytkownika
By thevomax
#1396449
Złapał bym górę migomatem, zeszlifowal i myślę że będzie fajnie, tylko muszę znaleźć chwilę żeby wejść do garażu :D
Awatar użytkownika
By ppowa
#1397572
Jak ładnie wykończysz, będzie bardzo fajny. Guziki sam nie wiem, nie moja bajka ale tu chyba faktycznie pasują. Jak dla mnie trochę niebezpieczny dla kieszeni (w sensie dosłownym :lol:) przede wszystkim tych bardziej obcisłych.
Awatar użytkownika
By snoopher
#1397630
Facet noszący ciasne spodnie ( rurki np ) to nie facet :lol:

Czekamy na górę i dół :)
Awatar użytkownika
By MGK
#1397642
Przycisk koniecznie do wymiany wyglądają jak od starej zamrażarki sklepowej. Plusik za chęci :beer:
Awatar użytkownika
By thevomax
#1402465
Takiego zainteresowania się nie spodziewałem :D
Dziękuję zarówno za krytykę jak i za miłe słowa, bexa pożyczyłem koledze, gdyż jego bateria zrobiła kaput.
Jutro ma mi go przynieść i pewnie w weekend go kończę, więc od razu wrzucam fotki dla zainteresowanych :>
Awatar użytkownika
By utak3r
#1403019
Bok mi się podoba, fajny pomysł. Jednak góra no i guziki do zmiany :)
Awatar użytkownika
By muffas
#1407964
Jak dla mnie ta siatka to raczej futurystyczna niż steampunkowa, miedziane/mosiężne rurki fi 3 jakoś ciekawie powyginać i przylutować a przyciski wymieniłbym na pomarańczowe, można się pokusić o wypuszczenie jakiegoś przewodu jedną dziurą na zewnątrz i wpuszczenie w innym miejscu, tylko przykleić go tak żeby się łamał pod kontami prostymi i szedł równolegle/prostopadle do boków (można nawet puścić 2 obok siebie np czerwony i niebieski)
Można namalować na 1 stronie 2-3 żółte pasy pod kontem 45 stopni (1-1.5cm szerokości) a później je wydrapac na brzegach (albo gradientowo w którymś kierunku)
Można punktakiem kilka drobnych wgłębień zrobić, przytrzeć gdzieś ordynarnie szlifierką

Poza rurkami to w sumie takie raczej falloutowe klimaty, ale takie mam skrzywienie, ale może któryś z pomysłów wyda się ciekawy
By ptaq
#1410849
Moim zdaniem przyciski dodaja tylko uroku, poza tym siateczko robi genialne wrazenie, dobra droga.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.