EPF
Skórzane pokrowce i piórniki na mody
By Hobbit-Leatherworks
#948625
Witam!

Jestem Igor i bawię się skórą heh ;) Z rzemiosłem związany od paru lat, z tematem skóry w połączeniu z e-papierosami od paru tygodni dzięki uprzejmości i zaproszeniu jednego z tutejszych użytkowników. Co mogę zrobić, mam nadzieję że będę w stanie zrealizować większość podrzuconych przez Was pomysłów. Z racji tego że wykonuje wszystko od podstaw, począwszy od zdobienia przez barwienie i szycie można wydziwiać ;) Co by za dużo nie pisać, poniżej kilka fotek poglądowych z moich dotychczasowych e-fajkowych zmagań (tą bonusową proszę potraktować jakos ciekawostkę pokazującą co można zrobić na skórze :) )

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

pozdrawiam
igor vel hobbit
Awatar użytkownika
By Ratio
#948627
Śliczne! Oj ten ostatni wzór podbił moje serce, koniecznie w przyszłości muszę u Ciebie coś podobnego zamówić! Czy na mechaniki planujesz jakiś wzór? Chodzi mi o te z przyciskiem na dole ;)
Awatar użytkownika
By piehot
#948643
xacax pisze:aaaaa... gdzie na boxa? :(

i double 22 mm :) pewnio wszystko w fazie rozwoju
Awatar użytkownika
By xacax
#948824
piehot pisze:i double 22 mm :) pewnio wszystko w fazie rozwoju



pewnie tak, poczekamy zobaczymy :D
Awatar użytkownika
By seiken
#948977
Panowie kazdy mod czy box jest inny dla tego
jak ustalicie z Igorem wyslecie urzadzenie zrobi wam bez problemu
jedynie na provari ma teraz szablon i moze trzaskac jakie tylko chcecie
Awatar użytkownika
By Cezar
#950507
WojtaZ pisze:...czy jest możliwość uszycia kondoma na mechaniczne zasilanie z odkrytym spodem na przycisk?

To ja nieśmiało w zastępstwie.... :)
Jest, sam będę rozmawiał z Twórcą o takim pokrowcu...
pozdrawiam
By Hobbit-Leatherworks
#950533
Witam w nowym roku! :)

Dopiero wróciłem do domu z sylwestrowego wyjazdu na którym nie miałem czasu na dłuższe posiedzenia przy kompie także zaraz nadrobię i odpiszę na privy :) Tak czy siak dzięki za pochwałki i zainteresowanie :)

Co do "mechników" jak mi ktoś pokaże jak to wygląda a najlepiej podeśle to może cos wykombinuje, tak samo z box`ami, ogólnie rzecz biorąc, jak się dokładnie zapoznam z tym czego używacie i jak to działa to sukcesywnie będę powiększał wybór skórek ;)
Awatar użytkownika
By Norek
#962919
To i może ja się podłącze,bo mam ze swoim Epapierosem niemały (dosłownie niemały) problem.Jestem w posiadaniu Volish Control 1,i za nic w świecie nie mogę znaleźć na niego skóry.Da radę?

Awatar użytkownika
By Shamal
#1377073
Witam. Potrzebuję zawieszkę na szyję do Provari p3 ( mod jest czarny). Kolor niebieski etui ( jak z pierwszego zdjęcia na górze najbardziej z prawej) lub ciemna zieleń, wiśnia, ewentualnie jakiś ciekawy żywy kolor lub wstawki ( żółty np. na szyciach) by mnie interesował. Czy udałoby się zrobić większe( dłuższe) okienka żeby zmieściła się konfiguracja z baterią 18350 i 18500 równocześnie? Ile czasu potrzebowały Pan na zrobienie tego pokrowca i na jaki koszt się przygotować?
Awatar użytkownika
By seiken
#1404632
Wklejam filmik z możliwościami i wykonawstwem kolegi Hobbit , może i ktoś z was na oryginalny portfel się skusi :mrgreen: :beer:


Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.