EPF
Skórzane pokrowce i piórniki na mody
By Hobbit-Leatherworks
#1331209
Hej!

Kilku z Was pytało o pokrowiec na małego Siga, no to powstał i tutaj laurka i podziękowania dla kolegi szperaczz za przysłanie Swojego boxika :)

Prosto i klasycznie ;) miało byc bez zaczepów no to jest bez :) foto hop:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli ktoś ma chrapkę na taki kondon to sugeruję szybko do mnie skrobnąć bo zaraz będę go musiał odsyłać :)

zdrówka!
igor
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1331229
Hobbit-Leatherworks pisze:dzięki :) bardzo przyjemne te małe boxy, niebawem powstanie kondon na clopka mini o! ;)

Czekam z niecierpliwością *GOOD* *SMOKEKING* :beer:
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1361406
Zastanawiałam się nad takim cudem, nurtuje mnie tylko jedno pytanie - nie grzeje się sprzęt w tym za bardzo?
By Hobbit-Leatherworks
#1361490
adamk9 pisze:Mój sigelei też dostał nowe ubranko :-)
Obrazek


Kurde ależ raduje mnie ten widok - fantom moda zrobiłem ze skóry i działa ha! :P


Krasny pisze:Ubranko + gratis F1 do niego :lol: , pozdrawiam kolegę z nożowego 8)
Już wiem co sobie teraz uszyję ;)


kurde jakbym takie gratisy dorzucał to bym długo nie pociągnął ;) również ostro pozdrawiam hehe

.kokakola pisze:Zastanawiałam się nad takim cudem, nurtuje mnie tylko jedno pytanie - nie grzeje się sprzęt w tym za bardzo?


Hmm nikt mi nigdy nie donosił ;) A mnie osobiscie to sprzęt raz się zagrzał, jak wsadziłem niezabezpieczonego nemka do kieszeni na tyłek i nagle, będąc przy kasie w sklepie zacząłem dziwnie podskakiwać :D innych gorących akcji nie miałem ;)
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1404619
Jest i mój, w końcu silikon idzie do kosza x]]











Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.