EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Vexillo
#1400644
Cześć
Proszę was o pomoc.

Przez nieuwagę zbyt mocno wkręciłem atomizer w podstawę moda. Próbowałem już kombinerkami, wsadzałem do zamrażarki oraz do gorącej wody, ale nic się nie ruszyło. Czy zna ktoś jeszcze jakieś sposoby które mógłbym wypróbować?
Zasilanie to Panzer mod, a parownik to kayfun lite od tobeco.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1400645
A lateksowe rękawiczki?
By Vexillo
#1400651
Tak, w rękawiczkach też próbowałem, taki sam efekt.Pin + wyjąłem całkowicie razem z tą czarną otoczką dookoła niego.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1400652
pryśnij w gwint wd40 lub użyj innego rzadkiego preparatu smarującego, jak i to nie pomoże to zostaje siłownia...
Awatar użytkownika
By say73
#1400660
Mogła też śrubka od regulacji przepływu powietrza odkręcić się i zaklinować o wycięcia w głowicy moda. Kaytek ani drgnie?
Awatar użytkownika
By Markovsky
#1400666
Wsadz coś w airhole, zrobisz dźwignię.
Awatar użytkownika
By Haze
#1400669
Jak kombinerki nie pomagają (zresztą one mało kiedy pomagają) to imadło załatwi sprawę w jakieś 10 sekund :mrgreen: . Nie ma co w ogóle kombinować bo tylko zniszczysz sobie sprzęt. Jak nie masz żadnego znajomka z imadłem to wystarczy wycieczka do jakiegoś Praktikera czy Leroja...
Awatar użytkownika
By eCygaretka
#1400686
Szkoda żebyś go sobie porysował, polecam folię bąbelkową - jeśli masz - podziel ją na dwie części, jedną złap najbliżej jak możesz gwintu Atomizera, a drugą gdzieś w połowie baterii, przy niewielkim wkładzie siły powinno puścić po paru sekundach. Sprawdza się w 95% beznadziejnych przypadków:)
By vidmo1443
#1401376
Daj zdjęcie tego. Ze zdjęcia będzie można wywniskować gdzie najlepiej uchwycić i czym uchwycić :) Ja jak mam coś zakręcone jak śruby w rowerach na poznańskim targu (ino raz) to biore coś miękkiego (żeby nie porysować lub uszkodzić) i zarazem takiego co się nie ślizga, owijam tym tam gdzie chwycę i kombinerami rachu ciachu i odkręcone.
Awatar użytkownika
By tstss
#1401395
W kajtka masz śrubę od doły do regulacji powietrza?
Nie szarpie bo to nic nie da.nić dentystyczna.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.