EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kaperek
#1397171
Witajcie. Mam problem z baterią Vapros Nunchaku bądź z clearomizerem Ebull D-Maxx. Problem wygląda tak: otóż gdy wkręcam parownik na bateryjke, normalnie ją włączam, zachowuję się normalnie, lecz bateria tak jakby nie widzi parownika ponieważ nic do niego nie daje, grzałka się nie nagrzewa, dym nie leci. Na kolegi baterii i mojej drugiej działa parownik. Grzałka nie jest spalona! Proszę o pomoc.
By Kaperek
#1397183
Normalnie się wkręca.
Pin w tej bateryjce jest ruchomy na sprężynie.
By Kaperek
#1398637
Odświeżam! Proszę jeszcze raz o pomoc. Błagam wie ktoś może być przyczyną, że parownik nie chce działać? Dzisiaj na kolegi parowniku trochę innym ale też od Ebulla chmurzyłem cały dzień, a mój nie chce działać. Na spinnerze 1300 działa bez zarzutów. Help!
Awatar użytkownika
By gregbard
#1398640
A twój parownik na innej baterii działa czy nie? Możliwości jest kilka, zdechła grzałka, zapadł się pin + baterii, brak kontaktu pomiędzy pinem + grzałki i pinem+ bazy clearomizera. Czy z tą twoją nunchaku jakiś clearomizer działa?
By Kaperek
#1398650
Tak jak wyżej. Bateria działa na innym parowniku normalnie, a mój niedziałający parownik działa na innej baterii. Pin jest na sprężynce.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1398661
Masz multimetr? Wkręć bazę clearomizera bez grzałki na baterię i sprawdź czy w gnieździe do wkręcania grzałki pojawia się napięcie w momencie naciskania przycisku baterii. Nie wiesz o czym piszę? Kup inny clearomizer koniecznie w sklepie stacjonarnym sprawdzając na miejscu czy działa.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.