EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#139779
Jak w temacie - ktore aromaty ( aromat i producent) oceniacie jako zbyt mocno wyczuwalne przez otocznie przy wapowaniu, zglaszane jako zbyt intensywne lub nawet przykro odbierane?

Podobnie, jesli ktos mial doswiadczenia ze zbyt wonnym liquidem, rowniez proponuje tu wpisac.

Na potrzebe takiego wyroznienia naprowadzilo mnie to, ze o ile przy gotowych liquidach moje e-palenie w pracy bylo niezauwazalne, to niektore aromaty wywoluja czasem zapytania lub komentarze.


Jak dotad spotkalem sie z nieprzychylnymi komentarzami przy TABACCO "VIRGINIA" Innawery (ponizsze tego samego producenta) - wszelkie mieszanki z jego dodatkiem pozostawiam obecnie do korzystania w domu.

TABACCO "TABACCO " - sadzilem , ze jest bezwonny, ale dzis 2 osoby go wyczuly - z tym, ze nie tak mocno i intencywnie jak Virginie, oraz nie byl okreslony jako nieprzyjemny..

Przy paleniu kawy (w samochodzie) pytany kolega powiedzial, ze czuje lekki aromat czekolady - ale to raczej chyba ewenement, przy malej kubaturze.

Aromatow niekomentowanych nie wymieniam.

Bardzo prosze o wpisywanie aromatow i liquidow, ktore polecacie ze wzgledu na ich odbieralnosc przez otoczenie, do korzystania raczej w domu, zeby nie narazac sie na uwagi niewapujacych.
By Anda
#139847
Liquid Boge 555 (wg mnie bardzo smaczny) przez mojego męża wyczuwany jako ...śmierdzące skarpetki :x
Liquidy z aromatem (Inawera) truskawkowym, malinowym lub brzoskwiniowym mocno wyczuwalne w pokoju... a co tak ładnie pachnie?
By tofi
#139858
E-papierosa kupiłem dla ojca nie tyle dla tego żeby rzucił palenie co po to by palił w zdrowszy sposób. Jako osoba niepaląca mogę się chyba dość obiektywnie wypowiedzieć na temat zapachów jakie się unoszą w domu po inhalacji. Przede wszystkim co zauważyłem to zapach po skrętach (od skręcania bateryjki) nie zostaje w pomieszczeniu. Jak dotychczas to nawąchałem się w domu jedynie liquidów od Trendy. Standardowy-M 6mg z kartdridża - trochę gryzące resztki pary w pobliżu palacza, a właściwie to bardzo mi dokuczające, gdyż mocno się krztusiłem. Menthol 11 mg z kartomizera był dosłownie niezauważalny. Mogłem przechodzić tam i z powrotem i nie szło w ogóle wyczuć zapachu. Camel 11mg od Trendy jest dość nietypowy. Niemiłosiernie śmierdzi tytoniem, ale samym czystym tytoniem bez tego dodatkowego smrodu jaki czuje się w pomieszczeniu po paleniu analogów, przy czym praktycznie nie czuć drażnienia dróg oddechowych tak jak w przypadku Marlboro. Przy czyszczeniu atomizera spotkałem się z drugą naturą tego liquidu. W moim pokoju, jeszcze przy przygotowywaniu miejsca pracy, narzędzi i rozpuszczalników, unosił się zapach papierosów. Był to taki zapach jaki pozostaje na swetrze po wyjściu z knajpy.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.