EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Baton2
#1397761
Witam,
Mam problem z baterią Vision Spinner2. Gdy bateria świeci na kolor czerwony (30%-0%) bateria automatycznie mruga jakby była rozładowana. Nie wiem czy to wina baterii czy parownika (GeniTank3 mini).
Awatar użytkownika
By Peter007
#1397767
No to naładuj. To ostatnie wskazanie często wystarcza na kilka zaciągnięć tylko. Norma.
By Baton2
#1397770
Chodzi mi o to że z niebieskiego stopnia naładowania przeskoczyło mi na czerwony stopień naładowania i od razu mruga na rozładowaną.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1397772
Nie przyszło ci do głowy że ilość energii pozostałej w ogniwie może być niewystarczająca do wytworzenia mocy potrzebnej do działania grzałki?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1397779
Baton2 pisze:Chodzi mi o to że z niebieskiego stopnia naładowania przeskoczyło mi na czerwony stopień naładowania i od razu mruga na rozładowaną.

No to chyba Ci tłumaczę, że z reguły tak jest w tej batce. To tylko orientacyjne wskazania i nie trzymaj się ich kurczowo.
By Baton2
#1397780
Ma ktoś może taki zestawik i może to potwierdzić?

-- [scalono] 04 cze 2015, 18:49 --

Dziękuję za pomoc :D już się bałem :D
Awatar użytkownika
By chudy131080
#1397832
Mam taki sam zestaw i gdy wskoczy na czerwone to jeszcze mogę ze dwa podejścia po 3-4min zrobić.

Wysłane z LG G Flex 2
By evokeros
#1398057
ja na swoim spinnerze 2, przy pomaranczowym kolorze moge palic jeszce ze 2 godziny. To chyba zalezne od baterii.
U mojego pierwszego spinnera ( poszedl na reklamacje) nie trzymal anwet tych 5 min ;)
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1398268
U mnie jest to samo. Tak jak powiedzieli inni to normalne I się tym nie przejmuj
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.