EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By DuDuS141
#1395731
Witam
Posiadam problem z grzałką do e-papierosa joytech ego one. Wczoraj kupiłem nową grzałkę 0,5 ohm. po wyczyszczeniu e-papierosa i zamontowaniu nowej grzałki ładnie chodziła ale po 7 godzinach normalnego używania czuć smak spalonej grzałki jak by przy paleniu na sucho. Grzałka nie była używana gdy nie było liquidu. Dziękuje z góry za odpowiedzi
Awatar użytkownika
By gregbard
#1395732
A czemu nie kupisz grzałki 1 Om?
By DuDuS141
#1395734
ponieważ lubię przy paleniu bawić się dymem więc jeżeli mam możliwość używania grzałki, która wytwarza większą chmurę to z niej korzystam
By DuDuS141
#1395739
jest, ponieważ przy kupieniu oryginalnego e-papierosa w pudełku były dwie grzałki do korzystania 0,5 ohm i 1ohm. w poprzednich grzałkach 0,5 ohm nie miałem problemu tylko z tą więc się zdziwiłem
Awatar użytkownika
By gregbard
#1395741
Więc ponieważ lubisz bawić się dymem (jaki dym?) to wyjścia masz dwa, zaciągać się trochę rzadziej a nie jak małpa dynamitem, i dać grzałce szansę odpowiedniego nasączenia się liquidem, albo wymieniać grzałki ilekroć sytuacja tego wymaga. Wybór należy do ciebie.
Awatar użytkownika
By snoopher
#1395742
Spoko, czegoś się dowiedziałem przy okazji.
To zostaje zmiana grzałki, jak wiadomo, kupne potrafią działać dzień, półtora, tydzień czy 2 tygodnie.
By DuDuS141
#1395743
napisałem że było używana normalnie czyli parę buchów i stoi aby się nasączyła jakoś dziwne ze w poprzednich przy takim paleniu nie było problemów
Awatar użytkownika
By gregbard
#1395744
DuDuS141 pisze:napisałem że było używana normalnie czyli parę buchów i stoi aby się nasączyła jakoś dziwne ze w poprzednich przy takim paleniu nie było problemów

Ktoś gwarantuje jednakową dobrą jakość i prawidłowe długie działanie wszystkich grzałek? Bo ja o takiej firmie nie słyszałem....
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.