EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By dede
#129685
Jak wyżej, posiadam akurat myjke ultradźwiękową i pytanie do kogoś kto takiej używa. Krótko i zwięźle: Co wlać do środka, na ile ustawić myjkę i na ile odstawić potem atomki?
Czytałam tu już różne cuda jak coca cola, woda,wóda itp ;) IPY niestety w moim mieście nie znalazłam a zanim kupie na allegro to troche zejdzie (pozatym, podobno niezbyt to pewny środek). Zależy mi żebym wyczyściła atomizery dziś. Dzięki z góry za podpowiedzi.
By dede
#129691
myślałam o właśnie o occie i spirytusie... Ustawienia temperatury chyba nie ma, ale mam nadzieje to nie ma aż takiego znaczenia... Dzięki !
Awatar użytkownika
By Potek
#129724
Ja stosuje wodę (goracą) z kilkoma kroplami płynu do mycia naczyń, później obowiązkowe płukanie w spirytusie żeby baniek nosem nie puszczać. Można też sam spirytus (np. IPA) ale on gorzej rozpuszcza cukry które odkładają się na grzałce atomizera.
By tofi
#139407
Ja stosuję wodę utlenionią z apteki. Wchodzi mi około 150 ml (półtora opakowania) by przykryć na kilka mm po lustrem cieczy atomizer. Później zlewam ją do słoika, ale po dwóch tygodniach od otwarcia podobno taka woda wietrzeje. Na butelce z perhydrolem (woda utleniona techniczna nie apteczna) jest informacja o 4 miesiącach trwałości, ale to może też być kwestia stężenia. Perhydrol ma 30% a woda utleniona z apteki tylko 3%.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.