EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Anonxyz
#1391692
Witam. Parę dni temu znalazłem po roku mojego starego e-papierosa - Milda x1. Dokładnie go wyczyściłem oraz wylałem stary olejek, przemyłem też starą grzałkę i przepaliłem. Nalałem świeżego liquidu znajomego i wziąłem pierwszego bucha- "smakował" normalnie, jednak dzisiaj po południu postanowiłem jednak zainwestować te parę złotych na nową grzałkę, zamontowałem, jest bez zmian. Jednak przez trzy dni wapowałem mojego e-peta bez przerwy, zwracam się z pytaniem- czy czarny, twardawy osad (po przemyciu sznureczek był już miękki, jednak w jednym miejscu wciąż zabarwiony na czarno) mógł mieć jakąś znikomą ilość niebezpiecznych związków, czy przez ten rok grzałka nie uległa.. sfermentowaniu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1391695
Ja cię, normalnie nawchłaniałeś się szkodliwych substancji jak z kilograma marchewki. Żyjesz? Grzałka wymieniona?
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1391696
Na pewno nie sfermentować :D Drut może co najwyżej skorodować, jeśli w liquidzie jest dużo wody. Sznurek krzemionkowy nie zgnije, tak jak nie gniją kamienie w rzece. A "olejek" nie zjełczeje, bo to nie olejek :D
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 20:37 przez Zepsulo, łącznie zmieniany 1 raz.
By Anonxyz
#1391697
Dziękuję za odpowiedzi :) I szczerze się przyznam, że akurat jestem przewrażliwiony na punkcie takich rzeczy i za wszelki wypadek warto zapytać znawców tematu. Chociaż, jak widać- myślę po fakcie :D
Awatar użytkownika
By gregbard
#1391701
Przewrażliwieni często żyją krócej, ciągle im się ciśnienie z byle powodu podnosi...

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.