EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By hg.jlb.ndk
#1390271
Witam przyszedł do mnie dzisiaj kangertech subtank mini nie wiem co sie dzieje wkręcam Atomizer do baterii wszystko jest okey do pierwszego bucha potem bateria robi sie szybko gorąca jak by powstawało pewnego rodzaju zwarcie co zrobic mam tez mutation'a x v3 i widzę ze wyraźnie ma krótszy pin do wkręcania do bateri , proszę o szybką pomoc . Pozdrawiam
By venres
#1390278
Być może to dlatego, że subtank łączy się bezpośrednio z akumulatorem. Kiedyś ktoś miał taki problem z atlantisem. Spróbuj na modzie elektronicznym lub mechaniku który posiada głowice z pinem (myśle, że dobrze napisałem, ale mogę sie mylić)

//jeden youtuber wspominał, że niektóre atomizery (subtank, atlantis) mogą nie działać poprawnie na zasilaniach typu hybryda (smpl, 4nine)
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1390304
grzałka musi być wkręcona do końca ona wypycha pin +, jak jest równo z gwintem 510 to będzie ci zwierać,
najlepiej rozebrać/ wyjąć pin i uszczelkę / zeszlifować o parę setnych czy dziesiątych mm sam gwint 510 subtanka, tak by pin wystawał i cieszyć się zimnym simplem :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.