EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kunk
#1374912
Witam dzisiaj nabyłem e papierosa (Bateria Vision Spinner, clearomizer Aspire ET BVC) do tego liquid BM berry mix 18.
Otóż mój problem polega na tym, że od samego początku smak nie jest taki jak być powinien ( przynajmniej w moim odczuciu). zero posmaku jagód czegokolwiek. Oczywiście stosowałem się do zaleceń z forum odnośnie pierwszego odpalenia tego clearomizera. Zakropiłem grzałkę kilkoma kroplami liquidu. Napełniłem zbiornik i odczekałem 30 minut. Nie mam pomysłu co z tym zrobić. Czy to wina grzałki czy liquidu. Ze zbiorniczka nic nie cieknie dym też jest. Smak taki nijaki po prostu a właściwie jego brak. Czy wymieniać grzałkę czy spróbować z innym liquidem? Może mi się wydaję ale ten jest trochę rzadki:) Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
By kunk
#1374932
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź:) Poszukam czegoś lepszego innych firm i od tego kontaktu z drugiego posta:) Mam wrażenie jakby liquidy BM strasznie straciły na jakości od ostatniej mojej przygody z e fajkami. Miałem sentyment do tych liquidów po fenomenalnej brzoskwini, ale widzę, że czas zmienić dostawcę:)
By rafgart
#1375396
Zupełnie odmienne jest moje zdanie na temat berry mix. Bardzo fajnie smaczyło na początku lutego i też wapowałem na Aspire ET. Być może teraz cuś się popsuło z tym lq. W sumie dobrze wiedzieć, bo planowałem zakupić większą butelkę tego lq, a w takiej sytuacji wstrzymam się z zakupem i poczekam na więcej opinii na temat obecnej jakości lq BM.
By kunk
#1375649
Nie wiem czy rozwiązaniem była zmiana liquidu czy to że zwiększyłem napięcie z minimalnego na 1/3 ale poczułem ten właściwy smak:) Mam wrażenie jakby teraz dopiero się to wszystko "dotarło::)
Awatar użytkownika
By eCygaretka
#1390033
zgadzam się z przedmówcą (szpurek13), sprawy tego typu powinna załatwić zmiana napięcia - aczkolwiek bez przesady, grzałki BVC i BDC przy tym clero na pokrętle ustawionym powyżej 3,8 potrafią strzelić bobrem:/
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.