EPF
Awatar użytkownika
By suvv
#1374654
Nie znalazłem nigdzie na forum info o tym baniaczku...natomiast zapowiada się mały killer dla Segatank i Subtanka mini...

Obrazek

Pierwsza rzecz: u Chińczyków ok $17-$19

* Brand Name: Yiloong
* Model Number: anytank
* Material: ss 304
* Diameter: 22mm
* Filling: fill from the top
* Sealing: threading cap
* Replaceable head: fit atlantis
* Air flow options: 4-12mm
* Capacity: 4ml
* atlantis head holds 5ml
* rba holds 4ml,dual coil
* pour filling from the top
* click ball dual 2*2, 2*4,2*6mm air flow control
* wide bore drip tip and chimney
* 510 copper contact pin
* Drip tip: wide bore
* Chimney: wide bore

Jest już w zapowiedziach e-dym.pl... coś czuję, że przy dobrej cenie będziemy mieli lidera wśród tego typu atomizerów. :drinkb



stwierdzenie u ryżowych, to chyba jest mało eleganckie. Poprawiłem.

Th

@ Thaniell: Pardon za Faux Pas, nie zamierzone... dzięki za poprawienie:)
By MakeZZZ
#1374899
brzydkie to i wygląda jakby miało się zaraz rozlecieć. Nie widzę zagrożenia dla subtanka na światowym rynku ale poczekajmy na zdjęcia gotowego produktu
Awatar użytkownika
By slaviop
#1374924
I dobrze że powstaje konkurencja na rynku. Puki co subtank plus jest u mnie numero uno za pojemność a ten w poście powyżej malutko...
Awatar użytkownika
By suvv
#1375014
Zgadza się, pojemnością nie jest rewolucyjny... urodą również nie grzeszy...

...ale zawsze znajdzie się rzesza użytkowników, dla których podstawowym argumentem jest użyteczność, poręczność, jakość i cena... a zawsze są szanse na to, że Yi Loong zrobili przyzwoity sprzęt za godne i bardzo konkurencyjne pieniądze... teraz tylko czekać na wycenę e-dym'u (i nadzieja, że z marżą od nowości nie przesadzą 8) )...
Awatar użytkownika
By LuziQ
#1375035
Opisują, że wchodzi 4ml.
Nie wiem czym oni mierzą, ale Fogger'a 5.0 opisywali, że wchodzi 5ml LQ, w rzeczywistości ledwo mieszczą się 4ml. A że historia lubi się powtarzać, to tutaj zamiast deklarowanych 4ml przy RBA będą 3ml, a z grzałką fabryczną 4ml.
Napełnianie od góry... sprawiało mi ciągłe problemy w Foggerze. Praktycznie zawsze zdarzyło się że ciekł (tak, zakręcałem kanały powietrzne). Napełnianie w spartańskich warunkach graniczyło z cudem. Montaż grzałek w otworach w słupkach może i jest lepszym rozwiązaniem niż łapanie na samym słupku, ale nie raz miałem sytuację w której to drut po prostu pękał.
Patrząc na to z tej strony, na razie u mnie króluje Subtank Mini i podejrzewam, iż prędko się to nie zmieni.
Awatar użytkownika
By Aragorn
#1375036
Nie wygląda aż tak źle :D
Jak będzie za małe pieniądze to moooże się skuszę ;)
Jest tylko na e-dymie ?
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1375041
Czerwone oringi w baniaku, taki subtankowy styl. Poza tym chyba niewiele wspólnego, baza jakby foggerowa, jakby pod duala, ale jeden kanał powietrzny. Zbyt wiele nie zmodernizowali foggera i nie wiem czy to dobry pomysł. Pojemność chyba nie powala w wersji RBA, mało tam miejsca na paliwo.... Przynajmniej tak widać na fotkach. To teraz czekamy na wycenę ;)
Awatar użytkownika
By Aragorn
#1375053
Zepsulo pisze:Czerwone oringi w baniaku, taki subtankowy styl. Poza tym chyba niewiele wspólnego, baza jakby foggerowa, jakby pod duala, ale jeden kanał powietrzny. Zbyt wiele nie zmodernizowali foggera i nie wiem czy to dobry pomysł. Pojemność chyba nie powala w wersji RBA, mało tam miejsca na paliwo.... Przynajmniej tak widać na fotkach. To teraz czekamy na wycenę ;)


No zobaczymy jak e-dym ją wyceni :D
Ogółem mi tam się podoba xd Gusta i guściki *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1376346
Mnie jakoś nie przekonuje. Subtank lepiej sie prezentuje mini ma 4.5 ml pojemności a plus 7. Grzałka może się obroni, ale sam ten parownik do mnie nie trafia.
Awatar użytkownika
By MGK
#1376349
Wygląda jak kopia subtanka tworzona przez pijanego Chińczyka.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1376429
Nie ma co wyrokować, zanim się samemu nie spróbuje, albo przynajmniej nie obejrzy solidnych testów.
Na razie na plus w stosunku do Subtanka, może być sposób tankowania, o ile będzie dobrze działał. Jak również na plus w/g mnie są wszystkie uszczelki w formie standardowych o-ringów. To też jest ważne, bo łatwiej jest później naprawić, nawet gdyby producent nie dostarczał lub zaprzestał dostarczania części zamiennych.
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1376968
to porównajcie sobie cenę subtanka + w e-dymie i innych sklepach - też pojechali po bandzie.
Awatar użytkownika
By pol
#1377147
























SPECISIFICATIONS:
*22mm diameter
*304 stainless steel
*fits atlantis head/coil and rba style
*atlantis head holds 5ml
*rba holds 4ml,dual coil
*pour filling from the top
*click ball dual 2*2, 2*4,2*6mm air flow control
*wide bore drip tip and chimney
*510 copper contact pin

Warning: This tank contains a sub-ohm resistance atomizer. You must be sure that your mod AND batteries can handle SUB OHM coils. If you're using an electronic mod, make sure it can handle the amps. For mechanical mod users, please use 30 Amp batteries or higher. Use the OHMS LAW CALCULATOR, CHECK YOUR AMPS, and be safe!



Technique parameter:
* Brand Name: Yiloong
* Model Number: anytank
* Material: ss 304
* Diameter: 22mm
* Filling: fill from the top
* Sealing: threading cap
* Interchangeable: rba and replaceable head
* Replaceable head: fit atlantis
* Air flow options: 4-12mm
* Capacity: 4ml
* Drip tip: wide bore
* Chimney: wide bore
Awatar użytkownika
By bofh
#1388247
Położenie otworów do nasączania całkiem sporo od dna zbiornika jest jak dla mnie bardzo mało zachęcająca... Wychmurzenie całego zbiornika chyba jest w tym wypadku niemożliwe.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.